Türk Telekom 1 Temmuz'da zam yapıyor

3 gün önce Superonline taahhütümü yeniledim. Müşteri temsilcisi 1 Temmuz itibariyle çoğu kampanyada fiyat güncellemesi yapılacağını, sonraki 2 aylık sürece göre 1 Eylül tarihinden itibaren tekrar zam olabileceğini söyledi.

Artık zamlar yıllık değil aylık yapılıyor. Alışması oldukça güç. Allah yardımcımız olsun. 2 sene öncesine kadar tüm ev faturaları 500'ü geçmezken şimdi sırf internete 300 veriyorum.

Hocam ben anlamadım şu an.
1 Ay önce sözleşme imzaladım bu 2 sene boyunca bahsedilen aylık fiyat zamlardan bağımsız artış yaşamayacağı söylendi.

Olsun asgari 11.402 TL oldu ödenir! Bir de şu manşete bakın, bu manşete kelimeler kifayetsiz kalır.

Dosya Ekleri

• 20230623_182037.jpg
    20230623_182037.jpg
    169,3 KB · Görüntüleme: 60
Türk Telekom zam yaptıysa yakında Turkcell hariç her yere zam gelir. Bir tek Turkcell kendi altyapısını kullanıyor. Kalanları Turk Telekom ve 1-2 tanesi de hem Turk Telekom hem Turkcell altyapısı kullanıyor. "Kardeşim 80TL'ye 100 MBPS internet veriyor Turknet yav" diye öven yayıncı tayfanın ve onlardan duyup konuşan tayfanın susması hoşuma gitse de zam zamdır. Her türlüsü üzücü.

Geri
Yukarı