Türk Telekom 24 Mbps evde internet alınır mi?

Sound Track

Centipat
Yer
Almanya Hamm
Selam arkadaşlar, yakın zamanlarda Türk Telekom 24 Mbps interneti almayı düşünüyoruz. Ben çok fazla CS:GO oynayan biriyim. Günde 1 oturmada 5 saat oynarım. Sizce 24 Mbps yeterli mi? İnternetin upload hızına bakmadım ama kullananlar varsa kaç ping alırım? Şu ana kadar hep mobil veriden giriyordum 120 ping alıyordum. Cevaplarınız için teşekkürler.

Selam arkadaşlar, yakın zamanlarda Türk Telekom 24 Mbps interneti almayı düşünüyoruz. Ben çok fazla CS:GO oynayan biriyim. Günde 1 oturmada 5 saat oynarım. Sizce 24 Mbps yeterli mi? İnternetin upload hızına bakmadım ama kullananlar varsa kaç ping alırım? Şu ana kadar hep mobil veriden giriyordum 120 ping alıyordum. Cevaplarınız için teşekkürler.
Vallahi değişiyor, pingle hızın doğrudan alakası yok, 16Mbps paket kullanıyorum ADSL, 40 ping alıyorum CS:GO resmi sunucularında.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı