Türk Telekom 24 Mbps internet paketi yükseltilmeli mi?

malcom21206

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. 110 TL'den 24 Mbps internet kullanıyorum, taahhüt bitmesine daha 1 sene var. Paket yükseltmek istiyorum ama fiyatlar malum, geçmeli miyim yoksa devam mı etmeliyim sizce?

Son düzenleme:
Kesinti yaşamak altyapıya bağlı. Bölgede altyapı sorunluysa isterseniz Telekom kullanın bir ay bile internetsiz kalabilirsiniz. Farklı firmada TT altyapısı üzerinden hizmet veriyor aynı saha dolabı aynı port.

Merhaba. 110 TL'den 24 Mbps internet kullanıyorum, taahhüt bitmesine daha 1 sene var. Paket yükseltmek istiyorum ama fiyatlar malum, geçmeli miyim yoksa devam mı etmeliyim sizce?

Yani hocam interneti ne amaçla kullandığınıza bağlı, eğer normal bir şekilde oyun oynayıp video falan izleyecekseniz bu değerler işinizi görür diye düşünüyorum çünkü ben de aynı paketi kullanıyorum; tabii yine seçim sizim.

Yani hocam interneti ne amaçla kullandığınıza bağlı, eğer normal bir şekilde oyun oynayıp video falan izleyecekseniz bu değerler işinizi görür diye düşünüyorum çünkü ben de aynı paketi kullanıyorum; tabii yine seçim sizim.

Beni rahat atıyor bu hız ama evdekiler bazen yüklenince sıkntı oluyor.

Geri
Yukarı