Türk Telekom 24 Mbps internet paketinden 12Mbps almak

Taahhüt yenilendi diye biliyorum 24 aylık. Ama sorayım sabah babama tekrar. Ben de bir gün biterse sözleşmemiz turkcelle geçmeyi düşünüyorum.
Valla babam yanimda sordu musteri hizmetlerine taahut seneye biticek demi devam ediyor yeni yok diye 2 defa evet dedi herhalde yalan söylemez soyler gerci sabah bende bi sorayim
Taahhüt yenilendi diye biliyorum 24 aylık. Ama sorayım sabah babama tekrar. Ben de bir gün biterse sözleşmemiz turkcelle geçmeyi düşünüyorum.
Dostum sordun mu babana.

Son düzenleme:
Akşam soracağım şimdi işte arayıp rahatsız etmek istemedim. Sizin var mıymış taahhüt?

Ben de dostum öyle dusundum sen sabah soracağım deyince bir sorayim demistim :)
Akşam soracağım şimdi işte arayıp rahatsız etmek istemedim. Sizin var mıymış taahhüt?

Dostum ben baktim Online İşlemlerden 12 Mbps paket 2020-2022 diyor taahhüt yenilenme olayı yok bende inş sende de yoktur varsa eski pakete dönersem eskisi devam eder mi diye musteri hizmetlerine sor bunlardan kurtulalım :)

Son düzenleme:
Ben de dostum öyle dusundum sen sabah soracağım deyince bir sorayim demistim :)

Dostum ben baktim Online İşlemlerden 12 Mbps paket 2020-2022 diyor taahhüt yenilenme olayı yok bende inş sende de yoktur varsa eski pakete dönersem eskisi devam eder mi diye musteri hizmetlerine sor bunlardan kurtulalım :)

Yenilenmiş taahhüt :( Turkcell kapıya kadar geldi indirimli bağlayacaktı ne güzel. Kabul etmezse babam olacağı buydu. Sevindim senin adına. Ben 2023e kadar devam.

100 Mbps'lik pakette 72 alıyorum Max ara sıra 80 olduğu da oluyor. Kader diyelim 😀

TT 72 mgbit hizı nerden bulmuş yaa :) bizden hem para aldilar hem de hizi resmen sabitlemisler nasıl olabiliyor anlamış değilim
Yenilenmiş taahhüt :( Turkcell kapıya kadar geldi indirimli bağlayacaktı ne güzel. Kabul etmezse babam olacağı buydu. Sevindim senin adına. Ben 2023e kadar devam.

Vallaha uzuldum kötü olmuş neyse sağlık olsun olmazsa sen 24 mgbit için biraz ugras :(

TT 72 mgbit hizı nereden bulmuş yahu :) bizden hem para aldilar hem de hizi resmen sabitlemisler nasıl olabiliyor anlamış değilim.

Vallaha uzuldum kötü olmuş neyse sağlık olsun olmazsa sen 24 mgbit için biraz ugras :(

TT değil ya üstat. Millenicom kullanıyorum her internet servisinde muhtemelen olay aynı galiba ya da başka bir konu var.

Yeni konular

Geri
Yukarı