Türk Telekom 35 Mbit VDSL pakette 25 Mbit hız

mustzsche

Decapat
Daha fazla  
Türk Telekom 35 Mbps VDSL internetini kullanıyorum. Hız testlerinde 33 download 5,7 upload alıyordum fakat dünden itibaren download hızım 25 Mbps üzerine çıkmıyor, upload hızım aynı seviyede (5,7). Nasıl çözüm bulabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Az gözlemleyin uzun vadede değişme olmazsa sözleşmenize bir göz atın. Minimum şu hız diye bir ibare varsa ve değeriniz ondan aşağıdaysa cayma bedelsiz başka bir ISS'e geçebilirsiniz.

Az gözlemleyin uzun vadede değişme olmazsa sözleşmenize bir göz atın. Minimum şu hız diye bir ibare varsa ve değeriniz ondan aşağıdaysa cayma bedelsiz başka bir ISS'e geçebilirsiniz.
umarım bu noktaya ilerlemeden çözüm bulunur. Asus dsl-16 modem kullanıyordum kopmalar yaşanıyordu modem kaynaklı, modemi değiştirdim şimdi de bu sorun çıktı.

Umarım bu noktaya ilerlemeden çözüm bulunur. ASUS DSL-16 modem kullanıyordum kopmalar yaşanıyordu modem kaynaklı, modemi değiştirdim şimdi de bu sorun çıktı.
Allah yardımcınız olsun. Zor konular. 6 yıldır Kablonet kullanıyoruz bir sefer başımıza gelmedi Allaha şükür. Düşünebilirisiniz.

Ekran Alıntısı.PNG

Sorun aynen devam ediyor. Bugün ekipler geldi evin kablolarını yenilediler ancak sorun aynen devam ediyor. Tekrar müşteri hizmetlerini aradım ''bağlantı kopuklukları'' denilerek baştan sorun kaydı oluşturuldu. Her şey döngüye bağlandı.

Yeni konular

Geri
Yukarı