Türk Telekom 4 Mbps alabildiğim internetin cayma fiyatı 1250 TL

Gönderdiğin ekran görüntüsü hiçbir anlam ifade etmiyor. Merak ediyorsan imzaladığın taahhütnameyi aşağıya bırakıyorum. Attığın paketi kullanıyorsan "12 Mbps'ye kadar" ibaresinin yer aldığını göreceksin zaten.

Bunu kullanmıyorum çünkü benim sözleşmem 24 ay. Süre uzun olduğu içinde 'e kadar ibaresi olmadığını düşünüyorum.
Hangi kanun maddesi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki

Bunu kullanmıyorum çünkü benim sözleşmem 24 ay. Süre uzun olduğu içinde 'e kadar ibaresi olmadığını düşünüyorum.

Bunu kullanmıyorsanız neden bana bunu atıyorsunuz? Attığınız paketin taahhütnamesi aynen bu şekilde. Hangi paketi kullandığınızdan emin olursanız onun da taahhütnamesine bakarız.

Ancak sonuç değişmeyecektir. Firmaların kurnazlıkları bunlar. İnternetin tamamen kesilip, internetten mahrum kalmadığın sürece çıkmak istediğinde sen suçlu bulunuyorsun.

Videoda ise hangi kanun maddesinden belirtildiğini bilmiyorum. Videoyu izlemedim.

Bunu kullanmıyorsanız neden bana bunu atıyorsunuz? Attığınız paketin taahhütnamesi aynen bu şekilde. Hangi paketi kullandığınızdan emin olursanız onun da taahhütnamesine bakarız.

Ancak sonuç değişmeyecektir. Firmaların kurnazlıkları bunlar. İnternetin tamamen kesilip, internetten mahrum kalmadığın sürece çıkmak istediğinde sen suçlu bulunuyorsun.

Videoda ise hangi kanun maddesinden belirtildiğini bilmiyorum. Videoyu izlemedim.
Arkadaşım rica ediyorum attığım görselin en altında yazan taahhüt süresine bakar mısın? Ben sana hangi görseli attığımı gayet biliyorum lütfen dikkatlice incelemeden yargılama.

Dosya Ekleri

• resim_2020-12-16_145150.png
    resim_2020-12-16_145150.png
    15,1 KB · Görüntüleme: 22
12 Mbps'ye kadar ise paketiniz 4 Mbps aldığınız için THH'ye gidemezsiniz.

Ancak sabit 12 Mbps vereceklerini iddia edip, taahhütnamede yazmışlarsa haklı olarak bu bedelden kurtulabilirsin.

Büyük ihtimalle sabit vereceklerini iddia etmemişlerdir. Genelde paketler 8 Mbps'ye kadar, 16 Mbps'ye kadar gibi oluyor. Düşük hız alımı ISS değil, altyapı kaynaklı oluyor. Bu durumda da mecburen caymak istediğinizde bedel ödemek zorunda kalıyorsunuz.
Paket hızının %75'i modeme ulaşmak zorundadır.

Yeni konular

Geri
Yukarı