Türk Telekom Fiber İnternetin Fiyatı Nasıl?

Mesela Fall Guys kablo ile bağlanmama rahmen PS5tede PC'dede internet bağlantısı sorunu veriyor karakterler birden ışınlanıyor :D.
Amsterdam sunucusuna 45 ms, Londra ve Strasbourg sunucusuna 56 ms ile bağlanabiliyorum.

Screenshot 2022-12-03 220340.png

Amsterdam sunucusuna 45 ms, Londra ve strasbourg sunucusuna 56 ms ile bağlanabiliyorum.

Eki Görüntüle 1592246

Bu sorunlar anlık olarak oluyor. Bu arada şu an orada değilim ama TurkNet'li evden test yapsam 45 msden daha düşük çıkar ama şu an orada olmadığım için test yapamıyorum. Speedtest bakabilirsiniz birinci TurkNet bazı kişilerde farklı ISS'ler daha iyi olabilir ama TurkNet Türkiye genelinde en iyisi. Bakın illa TurkNet alın demiyorum ama bu fiyat çok uçuk Comnet ile bu fiyata 500 Mbps alabilirsiniz.

Bu sorunlar anlık olarak oluyor. Bu arada şu an orada değilim ama TurkNet'li evden test yapsam 45 msden daha düşük çıkar ama şu an orada olmadığım için test yapamıyorum. Speedtest bakabilirsiniz birinci TurkNet bazı kişilerde farklı ISS'ler daha iyi olabilir ama TurkNet Türkiye genelinde en iyisi. Bakın illa TurkNet alın demiyorum ama bu fiyat çok uçuk Comnet ile bu fiyata 500 Mbps alabilirsiniz.
Türk Telekom'dan daha düşük ping süresi verebilecek bir servis sağlayıcı yok.

Fiyat iyi. 2 sene boyunca sürpriz fiyat artışı yok bir de. Öyle düşünün. Biz de 180 TL oduyoruz.
Ben de bunu düşünerek kabul etmiştim. Şu anda 50 Mbps'ye 106 TL ödüyorum.

Geri
Yukarı