Türk Telekom AKN'yi kaldırıyor

• Konuyu başlatan Silinen üye 164587
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 1B
Güzel bir atasözümüz var arkadaşlar "alışmış kudurmuştan beterdir", Gizli AKK(AKN) hazır olun.
Türk Telekom Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun :“1 ocak itibariyle kullanıcılar herhangi bir düşme söz konusu olmadan, aynı hız tecrübesini yaşamaya devam ederek ve ek hiçbir ücret ödemeyerek limitsiz internet kullanmaya başlıyor olacaklar. Dolayısıyla aslında tüketicilerimiz her anlamda kazançlı çıkacaklar. "

Adam daha açık nasıl konuşabilir ki? Bunun üzerine başka iş çevirirlerse olay olur :)

İnternet paketim olsa Instagramdan Türk Telekom CEO'suna mesaj atıp sormak istiyorum.

Türk Telekom Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun :“1 ocak itibariyle kullanıcılar herhangi bir düşme söz konusu olmadan, aynı hız tecrübesini yaşamaya devam ederek ve ek hiçbir ücret ödemeyerek limitsiz internet kullanmaya başlıyor olacaklar. Dolayısıyla aslında tüketicilerimiz her anlamda kazançlı çıkacaklar. "

Adam daha açık nasıl konuşabilir ki? Bunun üzerine başka iş çevirirlerse olay olur :)
Ben inanmıyorum, sen inanıyorsan inan ama açık konuşmak önemli değil herkesin tecrübesi var. Herhangi internet sağlayıcısının nasıl insanları kandırdıkları gibi bir olaylı geçmişleri var, kusura bakma ben inanmıyorum. Gizli AKN olarak göreceğimiz sorun bence; "alt yapı yeni uygulamaya yetersiz deyip", belli bir zaman olmadan ara sırada hız düşüşleri yapmaları muhtemel. Adamlar AKN'siz paketlere bile yeri geldiğinde AKN uyguladılar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı