Türk Telekom uyanıklığı

Bu TT'nin oyunu falan değil. Geçmiş konularda belki 20 belki 30 kez söyledim.

TT saha dolabı koyacağı zaman firmalara bunu bildirir ve duruma göre port ayırır. Geri kalanı haliyle kendine kalıyor.

Alternatif firmalara ayırdığı portlar dolduğu zaman yazdığınız senaryo gerçekleşiyor. Çözümü ise bağlı olduğunuz ilçe müdürlüğüne başvurarak çözebiliyorsunuz. DH forumda tonla örneği var.

Kısacası işler sandığın gibi yürümüyor.

Ama TT'den 24'lük paketi aktif olarak kullanıyorum. Daha fazlasını denemedim bana bu yeterli oluyor diye. Demek ki daha fazlası olabilir altyapıda. :D

He o zaman olabilir binanda başka internet kullanan var mı TTNET ona sor veya ama sen en kötü TurkNet'e geç geçtikten sonra 16'yı 100'lük paket talebinde bulun baktın 100 veriyor hayırlı işler dersin :D :D Ayrıca geçeceğin zaman söyle de davet kodu verelim :D :D
Bu TT'nin oyunu falan değil. Geçmiş konularda belki 20 belki 30 kez söyledim.

TT saha dolabı koyacağı zaman firmalara bunu bildirir ve duruma göre port ayırır. Geri kalanı haliyle kendine kalıyor.

Alternatif firmalara ayırdığı portlar dolduğu zaman yazdığınız senaryo gerçekleşiyor. Çözümü ise bağlı olduğunuz ilçe müdürlüğüne başvurarak çözebiliyorsunuz. DH forumda tonla örneği var.

Kısacası işler sandığın gibi yürümüyor.
Durum portla alakalı değil bina alt yapısı desteklemiyor deniyor.

Durum portla alakalı değil bina alt yapısı desteklemiyor deniyor.
Bina altyapısı direkt olarak saha dolabına bağlı ve o kablo bir porta giriyor. Kısacası bina altyapısı pasif bir eleman. Müşteriler olayı kolay anlasın diye teknik içerikten uzak cümleler tercih ediliyor ki bir günah keçisi ortaya çıksın.

Portla alakalı olduğunu TT'nin yüksek hız verip, TurkNet'in 16 Mbps'de kalmasıyla anlaşılıyor.

Geçmiş konulara bakarsanız fark edersiniz.

Aynı olayı yaşadım 16 veriyoruz dediler. 2 yıl önce burada 100 kullandım dedim yok dediler bağlattım Online işlemlerden 100 yaptım.

Yeni konular

Geri
Yukarı