Türk Telekom akşam saatlerinde ping sorunu

Sorunum çözüldü arıza kaydı oluşturdum gün içinde aradılar arızanızın giderilmiş olması gerekiyor dediler fakat saat 8 olmadığı için bilemiyorum dedim ve sorun düzelmiş deneyin bence.

Sorunum çözüldü arıza kaydı oluşturdum gün içinde aradılar arızanızın giderilmiş olması gerekiyor dediler fakat saat 8 olmadığı için bilemiyorum dedim ve sorun düzelmiş deneyin bence.

2 saat önce tekrar aradım ama bizim yapabileceğimiz birşey yok dediler download hızında problem var mıydı? yoksa sadece ping sorunu için mi arıza kaydı oluşturdun

2 saat önce tekrar aradım ama bizim yapabileceğimiz birşey yok dediler download hızında problem var mıydı? yoksa sadece ping sorunu için mi arıza kaydı oluşturdun
Download 3.2 den 1.1 e düşmüştü müşteri hizmetleri yeterli değil onlara arıza kaydı bırakmak istiyorum diyin ardından mesajla bilgilendiriliyorsunuz

Arkadaşlar 10-11 pek farketmiyor düzeliyor fakat internet sıkıntılı müdürlüge gitmeniz gerekebilir ben yarın gidecegim statik ip tarzı bişey keklemeye çalışıyorlar yemeyin bir işe yaramıyor.

10 tane ariza kaydi olusturmuslardir bugun farkli bi geri donus yaptilar il mudurlugu gerekli tum kontrolleri yapmis sorunun telekom kaynakli olmadigini baglandigim sunucuda sorun olabilir mis

Akşam saatlerinde herkes işten, okuldan, dışardan vb. geldiğinde yüklenme oluyor ve altyapı kaldırmıyor sanırsam. Doğru yapacakları bir şey yok, altyapıyı iyileştirebilirler fakat bu işler nasıl oluyor bilmiyorum

@alperen3107 Statik ip: Oyun sunucusu, ftp, uzak masaüstü, web gibi alanlarla uğraşanlar için satılıyor. Bütün güvenlik size aittir. CGN sisteminden olabilir ping sorunu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı