Türk Telekom akşam saatlerinde ping sorunu

benim 6 aydır bir kere musteri hizmetlerini aramışlıgım var sadece 1 kere komple her yerde 1 saatliğine asırı fırtınadan kopmustu ama ozaman komple internet gitti aradım genel bir sorun dediler
düzeldi o olay 1 ay kadar oldu, bu sorun 4 güne kadar yoktu hız düşük değil ping tamda 20:50 den sonra baslıyor 23:30da sona eriyor aynı sabit eski haline geliyor acaba hatlarda fantazi mi yapıyorlar

benim 6 aydır bir kere musteri hizmetlerini aramışlıgım var sadece 1 kere komple her yerde 1 saatliğine asırı fırtınadan kopmustu ama ozaman komple internet gitti aradım genel bir sorun dediler
düzeldi o olay 1 ay kadar oldu, bu sorun 4 güne kadar yoktu hız düşük değil ping tamda 20:50 den sonra baslıyor 23:30da sona eriyor aynı sabit eski haline geliyor acaba hatlarda fantazi mi yapıyorlar
Aynı şekilde sorunum 20.30 da pingim 60 lara çıkıyor 20.50 de 200-300 saat 23 gibi düzeliyor

Aynı sorunu bende yaşıyorum akşam 5 gece 12:30 arası. Başka internet sağlayıcısına geçince sorunun düzeleceğini bilsem bir saniye durmayacağım.

Geç saatlerde güncelleyeceğim demiştim: Pingim 30 ms'lere kadar düştü. Bu sayede yoğunluktan kaynaklandığını çözmüş olduk. Bir arkadaşın da söylediği gibi herkes yüklendiği zaman hatlar kaldırmıyor. Kaç senelik hatlar bunlar. Türk Telekom'un güncellemesi lazım bu hatları.

Dosya Ekleri

• Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    12,3 KB · Görüntüleme: 45
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı