Türk Telekom altyapı fiberhat koyuldu ama kablo çekilmiyor

htyomer

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, 4 yıl önce bina sakinleri ile 18 aileden bir dilekçe TT hazırladık ve TT gönderdik ardından onaylanması gerekiyor dediler bekledik 4 yıl geçti aradan ocak ayında onaylandı 2020 yılın ocak ayı ardından Haziran'da kazı işlemleri başlayacaktır. Dendi sonrasında bekledik yine ve 16 Ekim kazı işlemleri yapıldı boru döşendi ama kablo çekilmedi yan binada fiber altyapı bulunuyor sağ taraftaki binada aynı şekilde fiber altyapı mevcut ama bizim binada bulunmuyor dendi halen borulardan kablo çekmelerini bekliyoruz binaya? Bize ayrıca 2 gün sonra gelip kablo çekeceğiz dediler 1 hafta oldu? Bilgisi olan varsa yardımcı olur mu? Bu konulara hakim değilim pek

2 Aylık hortlatıyorum da aynı şekilde 3 yıldır altyapı bekliyorduk kazı yapıldı boru döşendi ama kablo çekilmedi öyle bekliyoruz 5 aydır her gece internet kopuyor pingim fırlıyor artık altyapı gelse de düzgün internet kullanabilsek...

Altyapıda bir gelişme oldu dün. Fiber kutu getirilip konuldu ama 2 hafta en fazla aktifleşebilir dediler. Ama şu an müşteri hizmetlerini arıyoruz 24 ay en fazla aktifleştirme olur diyorlar ve abonelik aldık. Ne saçma, yardımcı olur musunuz?

Altyapıda bir gelişme oldu dün. Fiber kutu getirilip konuldu ama 2 hafta en fazla aktifleşebilir dediler. Ama şu an müşteri hizmetlerini arıyoruz 24 ay en fazla aktifleştirme olur diyorlar ve abonelik aldık. Ne saçma, yardımcı olur musunuz?
BTK web sitesinden konuyla ilgili şikayet kaydı oluşturabilrsiniz.Ayrıca bu işlem e-Devlet üzerinden de BTK'ya giriş yapılarak yapılabilir.Şikayet kaydında buraya yazdığınız gibi süreç hakkında bilgi verin ve ne zaman internetim aktif olacak diye sorun.Yüksek ihtimalle detaylı bilgi verilir size.

BTK web sitesinden konuyla ilgili şikayet kaydı oluşturabilrsiniz.Ayrıca bu işlem e-Devlet üzerinden de BTK'ya giriş yapılarak yapılabilir.Şikayet kaydında buraya yazdığınız gibi süreç hakkında bilgi verin ve ne zaman internetim aktif olacak diye sorun.Yüksek ihtimalle detaylı bilgi verilir size.
Tamamdır Teşekkürler, BTK üzerinden şikayet kaydı ulaştırıp size yanıt vereceğim.
Tamamdır Teşekkürler, BTK üzerinden şikayet kaydı ulaştırıp size yanıt vereceğim.
Saat: 19.00'da Türk telekomdan aradılar Yusuf kıraç üzerinden Altyapı tamamlandı dediler NE zaman aktif olacağını sordum, Teknik servisten ekibin dönüşü bekleniyor kısa mesajla bilgilendireceklermiş Sizce ne zaman aktif olur ve abonelik almama gerek var mı ? abonelik almadan aktif olur mu ?
Saat: 19.00'da Türk telekomdan aradılar Yusuf kıraç üzerinden Altyapı tamamlandı dediler NE zaman aktif olacağını sordum, Teknik servisten ekibin dönüşü bekleniyor kısa mesajla bilgilendireceklermiş Sizce ne zaman aktif olur ve abonelik almama gerek var mı ? abonelik almadan aktif olur mu ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı