Türk Telekom altyapısı kullanan taahhütlü veya taahhütsüz ISS tavsiyesi

Kafa bulandırmak istemem ama 31 Temmuz tarihinde Turknet abonesi oldum ve bugün 17 Ağustos hala internetimiz yok. Sadece modem geldi ve teknisyen arkadaş kablosunu bağladı gitti. Sadece güç ve kablosuz ışıkları yanıyor. Fiziksel hattımız kapalıymış. Sanırım açmamakta gayret gösterecekler.

Online Hizmetler ise ne zaman musait olurlarsa o zaman basmakalıp cevap yazıp geçiyorlar. 4 farklı telefon numarasından arıyorum hangi tuşlamayı yaparsam yapayım insanla karşılaşamıyorum.

Bugün arandım Turknet tarafından. Temsilci hanımefendi bana "Yaklaşık 2 haftadır Turknet hizmeti alıyorsunuz, yaşadığınız bir problem var mı?" diye sordu. "2 haftadır internetimiz yok hanımefendi." dedim ve 2 saniyelik sessizliğin ardından telefon kapandı.

31 Temmuz'a geri dönebilsem sanırım Netspeed'i arardım.

Ben Türk Telekom'dan TurkNet'e geçiş yaptım. İki ay oldu hiçbir sorun yaşamadım. Daha önce Türk Telekom dışında bir firmadan internet servisi almamıştım(15yıl) ve bazı çekincelerim vardı. Yoğun saatlerde hız düşer, sürekli kopmalar yaşanır, ping yüksek çıkar gibi sorunların hiçbirini yaşamadım.

@trakyali1986 türk telekom
Kafa bulandırmak istemem ama 31 Temmuz tarihinde TurkNet abonesi oldum ve bugün 17 Ağustos hala internetimiz yok. Sadece modem geldi ve teknisyen arkadaş kablosunu bağladı gitti. Sadece güç ve kablosuz ışıkları yanıyor. Fiziksel hattımız kapalıymış. Sanırım açmamakta gayret gösterecekler.

Online Hizmetler ise ne zaman musait olurlarsa o zaman basmakalıp cevap yazıp geçiyorlar. 4 farklı telefon numarasından arıyorum hangi tuşlamayı yaparsam yapayım insanla karşılaşamıyorum.

Bugün arandım TurkNet tarafından. Temsilci hanımefendi bana "Yaklaşık 2 haftadır TurkNet hizmeti alıyorsunuz, yaşadığınız bir problem var mı?" diye sordu. "2 haftadır internetimiz yok hanımefendi." dedim ve 2 saniyelik sessizliğin ardından telefon kapandı.

31 Temmuz'a geri dönebilsem sanırım NetSpeed'i arardım.

TurkNet hakkında neredeyse hiç iyi bir şey duymadım

NetSpeed iyi 2 günde bağladılar gelip. Taş gibi de çalışıyor.

NetSpeed hakkında çok güzel yorumlar da var.

Yeni konular

Geri
Yukarı