Türk Telekom altyapısı kullanan taahhütlü veya taahhütsüz ISS tavsiyesi

@MytthArrow Netspeed üzerinden altyapı sorgulaması gerçekleştirip, çıkan sonucu ekran görüntüsü olarak konuya ekleyebilir misiniz?

Ayrıca TurkNet hakkında hiç iyi bir şey duymadım demişsiniz ve doğrudur tamam da, hangimiz zaten genellikle olumlu deneyimlerimizi paylaşırız ki? Hep olumsuz deneyimlerimizi paylaşıp şikayet ederiz, bize olumlu şekilde, beklenildiği ve olması gerektiği gibi hizmet edenlerin hizmetini de kimseye duyurmamayı tercih ederiz genelde.

Ben şahsen şu anda TurkNet'ten memnunum amma velakin arada bir yurt içi ve yurt dışı pinglerde bazı değişkenlikler (negatif anlamda) yaşanabiliyor. Ben şahsen TurkNet'in bunu da yakın zamanda bir şekilde rayına oturtacağını düşünmekteyim. Ama tabii ki siz illa ki Netspeed'e abone olmak isterseniz de sizi durdurmak istemem, zira onlar da internet hizmeti sunuyor sonuçta.

@ÖmerFaruk_56 hehehe sende Comnet yalakası işine gelmeyince böyle yalan atan değil mısın? Ben NetSpeed kullanıyorum daha neyi övdüğümu bilmeden işkembeden atan birisin.
Hani şu kullanıcıları ile sorun oluştuğunda direk aboneliğini bitiren Comnet'in saksakcisi sen daha 7TB olayında neyi anlattığımi anlamamış birisin boş yapma.

@ÖmerFaruk_56 hehehe sende Comnet yalakası işine gelmeyince böyle yalan atan değil mısın? Ben NetSpeed kullanıyorum daha neyi övdüğümu bilmeden işkembesen atan birisin.
Hani şu kullanıcıları ile sorun oluştuğunda direk aboneliğini bitiren Comnet'in saksakcisi sen daha 7TB olayında neyi anlattığımi anlamamış birisin boş yapma.
Yalanımı söyle öyle konuş. Şakşakçıda ne demek ? Ben sen miyim şakşakçı olayım ? Sen istediğin kadar kudur. Kendimi mi yorucam be.

@MytthArrow modemden bağlantı değerlerini paylaşabilir mısınız? Bir de NetSpeed'ten altyapı sorgulama yaptınız mı?

Maalesef altyapi sorgulayamıyorum en fazla 50 Mbps alabiliyorum.
@MytthArrow Netspeed üzerinden altyapı sorgulaması gerçekleştirip, çıkan sonucu ekran görüntüsü olarak konuya ekleyebilir misiniz?

Ayrıca TurkNet hakkında hiç iyi bir şey duymadım demişsiniz ve doğrudur tamam da, hangimiz zaten genellikle olumlu deneyimlerimizi paylaşırız ki? Hep olumsuz deneyimlerimizi paylaşıp şikayet ederiz, bize olumlu şekilde, beklenildiği ve olması gerektiği gibi hizmet edenlerin hizmetini de kimseye duyurmamayı tercih ederiz genelde.

Ben şahsen şu anda TurkNet'ten memnunum amma velakin arada bir yurt içi ve yurt dışı pinglerde bazı değişkenlikler (negatif anlamda) yaşanabiliyor. Ben şahsen TurkNet'in bunu da yakın zamanda bir şekilde rayına oturtacağını düşünmekteyim. Ama tabii ki siz illa ki Netspeed'e abone olmak isterseniz de sizi durdurmak istemem, zira onlar da internet hizmeti sunuyor sonuçta.
Maalesef gerçekleştiremiyorum, o konuda da haklısınız.

@MytthArrow olur mu öyle şey ya. İzin vermiyor ne demek .
Ev adresinizi girerek böyle bir sayfaya erişemiyormusunuz?
Screenshot_2021-08-17-20-51-33-837.jpg

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210817-215322_Chrome.jpg
    Screenshot_20210817-215322_Chrome.jpg
    60,6 KB · Görüntüleme: 32

Geri
Yukarı