Türk Telekom anormal ping değerleri

SCROUB

Decapat
Ekran görüntüsü 2021-01-17 234841.png

Ekran görüntüsü 2021-01-17 235018.png

Arkadaşlar normalde İzmir de 5ms almam gerekirken 25-27ms arası alıyorum xDSL verilerinde gecikme kısmında 20ms yazıyor ve Türk Telekom bunu bir türlü düzeltmiyor normalde 65-55ms arası alacaksam oyunda 95-100 -ms arası oluyor bunu nasıl Türk telekoma anlatabilirim? Çünkü anlamıyorlar, 1 kez düzelmişti fakat hızım 8Mbps'e düşmüştü, geri aradım düzelttiler ama ping yine aynı oldu. Ne olur yardım edin. İyi geceler.

Eki Görüntüle 840934

Eki Görüntüle 840935

Arkadaşlar normalde İzmir de 5ms almam gerekirken 25-27ms arası alıyorum xDSL verilerinde gecikme kısmında 20ms yazıyor ve Türk Telekom bunu bir türlü düzeltmiyor normalde 65-55ms arası alacaksam oyunda 95-100 -ms arası oluyor bunu nasıl Türk telekoma anlatabilirim? Çünkü anlamıyorlar, 1 kez düzelmişti fakat hızım 8Mbps'e düşmüştü, geri aradım düzelttiler ama ping yine aynı oldu. Ne olur yardım edin. İyi geceler.
Hattınız Fastpath modunda değil. @Patrixcs hocam bir vaka daha.

Yusuf Kıraç ve Ümit Önal ile Twitter üzerinden iletişime geçmeye çalışın. Durumu onlara anlatın. Hattınızın Fastpath'de olmadığını söyleyin. Eğer onlarla iletişime geçemezseniz Türk Telekom bölge müdürlüğüne gidin ve derdinizi anlatın. Yardımcı olacaklarını düşünüyorum.

@Patrixcs hocam eklemediğim bir şey kaldı mı?

Hattınız Fastpath modunda değil. @Patrixcs hocam bir vaka daha.

Yusuf Kıraç ve Ümit Önal ile Twitter üzerinden iletişime geçmeye çalışın. Durumu onlara anlatın. Hattınızın Fastpath'de olmadığını söyleyin. Eğer onlarla iletişime geçemezseniz Türk Telekom bölge müdürlüğüne gidin ve derdinizi anlatın. Yardımcı olacaklarını düşünüyorum.

Ben denedim. Olmuyor yardım etmek için kılları bile kımıldamıyor. (Arıza kaydı oluşturduk, bakacaklar." dediler 12. arıza kaydımız oldu.

Hattınız fastpath modunda değil. @Patrixcs hocam bir vaka daha.

Yusuf kıraç ve ümit önal ile Twitter üzerinden iletişime geçmeye çalışın. Durumu onlara anlatın. Hattınızın Fastpath'de olmadığını söyleyin. Eğer onlarla iletişime geçemezseniz Türk Telekom bölge müdürlüğüne gidin ve derdinizi anlatın. Yardımcı olacaklarını düşünüyorum.

Dediğiniz her şeyi yaptım cevap bekliyorum arıza kaydı da oluşturdum çok teşekkürler.

Geri
Yukarı