Türk Telekom aşırı yavaş

Makaleler
1
Yer
İspanya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
aşırı hızlı internet.PNG

Arkadaşlar bu Türk Telekom herkeste mi yavaş sadece bende mi yavaş anlayamadım. Maksimum aldığım hız 100 kbps, hep 40 Kbps'lerde dolanıp duruyor. Nasıl çözebilirim? Bir de bırakacağım ekran görüntüsünde server 4 Bursa yazıyor ancak ben Ankara'dayım, onunla alakası olabilir mi? Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende Bursa' dan kullanıyorum. Normal olduğu seyirde 10-11 Mbps hız vermekte. Herhangi bir sorun "yok".

Eki Görüntüle 539728

Arkadaşlar bu Türk Telekom herkeste mi yavaş sadece bende mi yavaş anlayamadım. Maksimum aldığım hız 100 kbps, hep 40 Kbps'lerde dolanıp duruyor. Nasıl çözebilirim? Bir de bırakacağım ekran görüntüsünde server 4 Bursa yazıyor ancak ben Ankara'dayım, onunla alakası olabilir mi? Yardımlarınız için teşekkür ederim.
Modeminize uzak mısınız? Türk Telekomun verdiği fiber modemler biraz kötü o yüzden uzaklığa bağlı olarak internet aşırı yavaşlıyor. Benim paketim 24mbps modeme yakınken 25 - 26mbps verirken uzaklaşınca 7-8-10mbps civarı değer veriyor. Modeminiz yakınsa ve buna rağmen hız düşükse TT'u arayıp bilgilendirin. Yardım ederler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı