Türk Telekom bağlantı sorunu

ErenŞahin1

Hectopat
Arkadaşlar benim Türk Telekom sayesinde alt yapı yok evimde, o ayrı konu. Mobil veri kullanarak Steam'den CS:GO, PUBG gibi oyunlara giriyorum ya da girmeye çalışıyorum, bilgisayara internet bağlayarak 70-90 arası iyi kötü oynuyordum VPN sayesinde başka hatlarda normal bir şekilde girebiliyorken ama artık VPN de fayda etmiyor. Hiçbir şekilde giremiyorum, mobil uygulamasına da giremiyorum, müşteri temsilcisini aradığımda bana sil yeniden yükle dedi, bir sorun yok dedi ama olmadı. Ne yapmam lazım? Bir bilginiz var mı? Temsilcinin bir şey bildiği yok, bana faturamı, kalan internetimi sayıp sorun yok deyip kapatıyor ya. Ne yapmalıyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya oda yan binada arkadaım var galibay yanlış hatırlamıyorsam 120 tl lik paketi almış denemek için pek iyi değil 100 ping gin altına inmiyor hiç dedi artı birde telefona vermek benim için daha mantıklı

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı