Türk Telekom cayma bedeli

Metehan A.

Hectopat
Taşınacağım için Türk Telekom aboneliğimi iptal etmek istedim fakat müşteri hizmetleri cayma bedeli ödemem gerektiği söyledi ve bir arkadaşa sorgulatmakla beraber toplam 1500 TL ödemem lazımmış, ama ben hem taşındığım için ve araştırmalarım sonucu 2 yıllık taahhütümden dolayı taahhütümü ne zaman iptal etsem asla cayma bedeli ödememem lazımmış.

Başbakanlık Mevzuatı Geliştirme ve Yayın Genel Müdürlüğü uyarınca. Ve bazı kişilerin nasıl cayma bedeli ödemediği hakkında makaleler okudum, sizce cayma bedeli ödedikten sonra mı Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurmam lazım yoksa, Tüketici Hakem Heyeti'ne en başından mı bildirmem gerekiyor. Bu arada Millenicom; Türk Telekom fiber altyapısını kullanmasına rağmen arada ciddi fiyat farkı var.
Evde, İşte Sınırsız İnternet Paketleri ve Kampanyaları | Millenicom

Dosya Ekleri

• internet.png
    internet.png
    24,1 KB · Görüntüleme: 106
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İzledin mi?

Taşınacağım için Türk Telekom aboneliğimi iptal etmek istedim fakat müşteri hizmetleri cayma bedeli ödemem gerektiği söyledi ve bir arkadaşa sorgulatmakla beraber toplam 1500 TL ödemem lazımmış, ama ben hem taşındığım için ve araştırmalarım sonucu 2 yıllık taahhütümden dolayı taahhütümü ne zaman iptal etsem asla cayma bedeli ödememem lazımmış.

Başbakanlık Mevzuatı Geliştirme ve Yayın Genel Müdürlüğü uyarınca. Ve bazı kişilerin nasıl cayma bedeli ödemediği hakkında makaleler okudum, sizce cayma bedeli ödedikten sonra mı tüketici hakem heyeti'ne başvurmam lazım yoksa, tüketici hakem heyeti'ne en başından mı bildirmem gerekiyor. Bu arada Millenicom; Türk Telekom fiber altyapısını kullanmasına rağmen arada ciddi fiyat farkı var.
Evde, İşte Sınırsız İnternet Paketleri ve Kampanyaları | Millenicom

Eğer aldığın hızı desteklemeyen bir yakınının evi varsa oraya internetini nakil ettir altyapı desteklemediği için mecbur iptal ediyorlar sözleşmede var bu mesela köye nakil ettirmek.

Eğer aldığın hızı desteklemeyen bir yakınının evi varsa oraya internetini nakil ettir altyapı desteklemediği için mecbur iptal ediyorlar sözleşmede var bu mesela köye nakil ettirmek.
memleket ordu orası var internet altyapısı ama taşındığımızda bizim yerimize gelen birkişi daha var ona da verebiliriz. taahhüt 2 yılı geçtiği için her türlü iptal edebiliyoruz tüketici hakem heyetine başvuracağım sıkıntı yok benim için 2-3 aya kurtulurum.

Geri
Yukarı