Türk Telekom cayma bedeli

@Baha Mustafa kartal Altaypınızın FTTH olması çok güzel. 100 TL'ye rahatça 100 Mbps alabilirsiniz. Fiber altyapı olduğu için hiç sorun yaşamazsınız.
Türknet de mesela insanlar ping sorunu yaşiyor o neden oluyor mesela bakiyorum speedtest de 22 ms 25 ms alıyor normal mi sence yoksa türknet in kendi altyapısında mı oluyor.

@Baha Mustafa kartal Ben TT VDSL altyapısında TürkNet'ten hizmet alıyorum, SpeedTest'de 6 ping alıyorum, sorun yaşamıyorum.
Anladım o zaman altyapıyla alakalı ben youtube da süperonline fiber speedtest yapan gördüm 22 ms ping almıştı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Baha Mustafa kartal Bu da benim kendi yaptığım SpeedTest sonucu, 35 Mbps paket.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

@Baha Mustafa kartal Bu da benim kendi yaptığım SpeedTest sonucu, 35 Mbps paket.
Baya iyi değerler aliyorsun ama varya bir gün türknet in kendi altyapısı olan eve geçersem 270 tl ye acımayacam verecem valla

Yeni konular

Geri
Yukarı