Türk Telekom cayma bedeli

Lethium6161

Hectopat
12Mbps'lik internet aldım geçen sene. İnterneti çok güzel bir şekilde kullanıyordum ama internetim kesilip duruyor 3 aydır. İnternetin kesilmemesi için ne yapabilirim? Ve 1 yılı kaldı tahhütün bitmesine. Ne kadar cayma bedeli öderim?

Cayma hakkı olarak buradan bilgi alabilirsin. Bu firmaya cayma parası ödemek gereksiz harcama. Çünkü hak etmıyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kullandığınız paketi ve paket ile beraber modem veya başka bir şey alıp almadığınızı bilmiyoruz.
Bunu, müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.
Adresiniz üzerinde başka bir altyapı yok ise, başka bir İSS kullansanız dahi kesilmeler olabilir.
Modem hat değerlerinizin yorumlanması gerekir, bilen arkadalar yardımcı olacaktır.

6502 Sayılı kanun 52. Madde ve 4. Kısım;
Tüketici, belirsiz süreli veya süresi bir yıldan daha uzun olan belirli süreli abonelik sözleşmesini herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin istediği zaman feshetme hakkına sahiptir. Süresi bir yıldan az olan belirli süreli abonelik sözleşmesinde satıcı veya sağlayıcı tarafından sözleşme koşullarında değişiklik yapılması hâlinde de tüketici sözleşmeyi feshedebilir. Fesih bildiriminin kâğıt üzerinde veya kalıcı veri saklayıcısı ile satıcı veya sağlayıcıya yöneltilmiş olması yeterlidir. Satıcı veya sağlayıcı, abonelik sözleşmesinin feshi için sözleşmenin tesis edilmesini sağlayan yöntemden daha ağır koşullar içeren bir yöntem belirleyemez.

Taahhüt 1 yıl ise para ödemiyorsun diye biliyorum fakat yukarıdaki videoyu izlemek veya sizin de başvurup bilir kişiye sormanız daha iyi olacaktır.

Aylık ödediğiniz ücret ile taahhüt'ün bitmesine kaç ay kaldıysa. Bu 2 sayının çarpımı.
Kesin bir değer değildir. Ortalama bir değerdir. Aylık ücret olarak ne kadar ödüyorsunuz? Kaç ay kaldı?

Yeni konular

Geri
Yukarı