Türk Telekom Ev Telefonunu İptal Ettirmek

rico

Kilopat
Daha fazla  
Önceden böyle bir konu açmıştım fakat ya ben açıklayamamışım ya da arkadaşlar beni anlamamış. O yüzden tekrar yazıyorum. Biz interneti aldığımızda ev telefonuna bağlatmıştık, yaklaşık 7 senedir de böyle duruyor. Modem TP-Link ve internetimiz Türk Telekom. Şimdi sorum ben bu ev telefonunu iptal ettirdiğimde yeni bir kontrat mı imzalamam lazım, yeni bir modem mi almam lazım? Ne yapmam lazım? Anlatırsanız sevinirim.

Allah allah ben de mi sıkıntı var, ben de Türk Telekom kullanıyorum ve dediğim gibi yalın bir şekilde.
Çoğu kullanıcın karşısına gelmez bu zaten. :) İnternet Servis Sağlayıcınız bunu sizin yerinize halleder. :)

Zaten bu kullanılabilir bir numara değildir. Sadece kiralanır, o kadar. :)

Ev telefonu olmadan, telefon hattı üzerinden internet hizmeti alamazsınız.

En iyi ''ciddi'' bir biçimde müşteri hizmetleri ile irtibata geçmeniz. (Ciddi zira sizi döndürmeye çalışacaklardır.)
Yok hocam, telefonun fişini çekersem internet gidiyor zaten =D Benim amacım telefonu kökten kaldırıp yeni bir tarifeye geçmek. Bunun sonucunda yeni modem mi almam gerekiyor ya da babamın imzaladığı kontratın süresinin mi bitmesi gerekiyor?

Yok hocam, telefonun fişini çekersem internet gidiyor zaten =D Benim amacım telefonu kökten kaldırıp yeni bir tarifeye geçmek. Bunun sonucunda yeni modem mi almam gerekiyor ya da babamın imzaladığı kontratın süresinin mi bitmesi gerekiyor?
İşte bu nedenle müşteri hizmetleri ile bağlantıya geçmeni önerdim ya. :) En doğru ve sağlıklı bilgiyi onlar verir.

İşte bu nedenle müşteri hizmetleri ile bağlantıya geçmeni önerdim ya. :) En doğru ve sağlıklı bilgiyi onlar verir.
Ben burdan bilgi almaya çalışıyodum, yoksa müşteri hizmetlerini aramak ya da TT bayisine gitmek zor değil. Ev telefonunu yılda 1-2 kez kullanıyoruz en fazla fakat babam hala kaldırmayalım diye itiraz ediyor.

Ben burdan bilgi almaya çalışıyodum, yoksa müşteri hizmetlerini aramak ya da TT bayisine gitmek zor değil. Ev telefonunu yılda 1-2 kez kullanıyoruz en fazla fakat babam hala kaldırmayalım diye itiraz ediyor.
Ben de yaklaşık 4 5 ay önce İSS değişim süreci yaşadım. VE bu işler forumlarda sormak ile olmuyor, emin ol. Ben bu nedenle dedim. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı