Türk Telekom faturalıya geçmek mantıklı mı?

DeepestPassion

Hectopat
Makaleler
1
Bana böyle bir mesaj geldi Türk Telekom'dan. Faturalı'nın nasıl olduğunu bilmediğimden buraya sormak istedim. Faturalı olan varsa yazabilir mi?

Faturalida 1000 6GB Tarifesi sana ozel 25 TL! Bittiginde duran 6GB cepten internet, yurt ici her yone 1000 dakika ve 1000 SMS, 12 fatura donemi faturali mobil hatta kalma sozuyle ayda sadece 25 TL.Hemen gecmek icin FATURALI yazip 3127'ye gonder. Taahhutsuz ucret 45 TL'dir ve iptalde tarife ucreti alinir. TT mobil tanitim iptali icin IPT yazip 7672'ye gonder. B001

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba hocam, bence yaşadığımız şu dönemde faturalı hat kullanmak daha mantıklı. Tabi bu bahsettiğim sizin ihtiyacınızın olup olmamasına da bağlı bir durum. Size sunulan pakette gayet makul bence.

Yaklaşık 3 hafta önce hatunu faturalı hatta taşıttım Türk Telekom tarife güzeldi şimdi 450 TL fatura geldi ödemeye gidiyorum. Bulaşma kardeşim bunlara gitsin başkasını yolsunlar.

Kendi dakikası vardı. İnternet paketi bitiyordu bende ek olarak internet paketi yaptırdım. Adamlar ek değil sadece onu yapmış konuşunca 450 TL fatura geldi ve direk kesim tarihi olmadan hemen ödeyeceksiniz yoksa hattı kapatırız dediler.Şimdi ödeme yaptım. Bu ülkede yaşıyorsanız.
1- Elektrik
2. Su
3. Cep faturası
4. Doğal gaz
Bunları ses çıkartmadan ne gelirse ödeyeceksin, ya sev ya terk et hesabı.

Kendi dakikası vardı. İnternet paketi bitiyordu bende ek olarak internet paketi yaptırdım. Adamlar ek değil sadece onu yapmış konuşunca 450 TL fatura geldi ve direk kesim tarihi olmadan hemen ödeyeceksiniz yoksa hattı kapatırız dediler.Şimdi ödeme yaptım. Bu ülkede yaşıyorsanız.
1- Elektrik
2. Su
3. Cep faturası
4. Doğal gaz
Bunları ses çıkartmadan ne gelirse ödeyeceksin, ya sev ya terk et hesabı.
Önceki paketini sonlandırıp internet paketi yapmışlar. Konuşuncada 450 TL kesmişler. Doğru mu anlamışım ?

Önceki paketini sonlandırıp internet paketi yapmışlar. Konuşuncada 450 TL kesmişler. Doğru mu anlamışım ?
Hocam hattı faturalıya taşıdım. Dedim daha önce interneti azdı paket yaptırdım. Faturalı ya da geçirmemim sebebi para yüklüyorduk fakat saçma saçma şeylere kesiliyordu. Fakat konuşma paketi koymamışlar ya da ben içerisini kurcalamadım. Çünkü bir faydası olmayacağını bildiğim ödedim.

Türk Telekom'un faturalı paketleri kadar uygun ve çekim gücü iyi bir servis yok şuan için. Eski düşüncelere göre "her yerde çekmiyor" geçmişte kaldı. Turkcell çalışırken TT'de elma toplamıyor hani. 4 senedir 'askerlik dahil' kullanıyorum. Hiç sinyal kesintisi derdi yaşamadım.
PRIME Eksper 15GB Tarifesi'ni kullanıyorum,
1000DK Her yöne
15GB İnternet
1000SMS Her yöne
71,55₺ ödüyorum.

Sana sunulan 25₺ 6GB paket oldukça makul. Düşünmeden geçmeni tavsiye ederim.
450₺ ödeyen arkadaş, tam olarak bilgi sahibi olmadan her söylenene onay verirseniz değil 450 1000₺ bile gelir faturanız. Aklı başında kullanan insanlar bir sorun yaşamıyor. En basit örnek ben kullanıyorum...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı