Türk Telekom'a Geçmek Mantıklı mı?

Yakın çevrem şansı o zaman hocam bu konuda, onlara internetler gelip gelip duruyordu.
Ya bana da bazen internet geliyor fakat genelde saçma sapan şeyler geliyor. Mesela internet geldiğinde de 1 günlük veya saatlik geliyor. Onun haricinde haftalık 1 GB instagram. Ben instagram da 1 GB harcamıyorum zaten. Genelde Whatsapp ve Facebook kullanıyorum. Onun haricinde yok paycell yok sms yok dakika. 750 dakika ve 1000 sms var zaten paketimde. Adam akıllı internet versene.

Büyükşehirde yaşıyorsanız İstanbul, Ankara, İzmir vb. uygun fiyatlı Türk Telekom fiyatları cezbedebilir. Fakat kırsala biraz daha yakınsanız kesinlikle Türkcell

10-20 tl icin turkcellden vazgecmeyin derim.ilerde daha uygun ve guzel paket gordugunuzde paket degisimini hic bir kesinti olmadan direk gecis yapabiliyorsunuz.
IMG_3097.JPG

Buda kullandigim istatistikler

20 gün kadar kaldım kendilerinde. Hiç güzel ağırlamadılar. 32 TL olacak dedikleri fatura için 57 TL istemek gibi bir saçmalıkta bulundular. Paket içeriğinin yarısı bile kullanılmadı. Arayıp sorduğumda "şunu yapmadınız mı, bunu yapsaydınız keşke" tarzında, her zaman olduğu gibi prosedür sayıkladılar. Diğer operatörlerde taşıma sonrası bir işlem yaptığımı hatırlamam. TT'ye taşıma yapınca üniversite sınavına girmiş gibi hissediyor insan. Bu zamana kadar 2 defa geçiş yaptım TT'ye. İki geçişimde de ilk aydan yasladılar bir güzel. Üstüne basa basa söyledim, bir şey çıkmasın dedim ama yine yaptılar aynı şeyi. Faturalı dışında hat kullanmamıştım şimdiye kadar. Faturasız olarak başka bir operatöre geçiş yaptım sonunda. Bundan sonra böyle devam edeceğim. Tarifeler için aynı parayı istiyorlar. En azından taahhüt ile başım derde girmez. Bunalttılar artık beni. Dumanla haberleşirim, TT'ye yine de geçmem bundan sonra. Bana çok çektirdiler sağ olsunlar.

Operatörlerin çekim güçleri ve servis kaliteleri bazen bulunulan coğrafi konuma göre çok farklılık gösterebiliyor. Bu nedenle etrafınızda tanıdığınız Türk Telekom kullanıcısı varsa onun telefonuyla gün içinde en sık bulunduğunuz yerlerde (eviniz, iş yeriniz veya okulunuz gibi) çekim kalitesinin nasıl olduğunu test ederek karar verebilirsiniz.

Mobil olarak şuan en kalitelisi Türk Telekom'dur. Çekmeyen ve beni rezil vodofone yüzünden geçtim, fiyat ve kalite olarak beni muradıma erdirdi. İnternet konusunda ne kadar rezil oldukları kadar, mobil konusunda tam tersine başarılar. Turkcell iyi de değil, kötüde değil ama çok pahalı ben kullanmam. Faturalı hat kullanmadığın sürece sorun yaşamazsın. Faturasız paketler daha mantıklı ve temiz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı