Türk Telekom'a Geçmek Mantıklı mı?

Maraşlı46

Decapat
Turkcell mobil hat kullanıyorum fakat paketleri Türk Telekom'a göre pahalı. Bu yüzden Türk Telekom'a geçmeyi düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz?

Son düzenleme:
Eğer iyi deneyim istiyorsan kesinlikle Turkcell... Türk Telekom'a geçmek kesinlikle bir saçmalık. Ben en kısa sürede Turkcell Superonline'a geçmeye çalışacağım. Hizmet 0 Türk Telekom'da.

Çevrende Türk Telekom kullanan kişilerin deneyimlerini alarak geçip geçmeyeceğine karar verebilirsin. Türk Telekom’un gerçekten fiyatları çok avantajlı ve herhangi bir sıkıntı yaşamadım. 60-80 mbit download 50-60 mbit de upload görebiliyorum. Çekim kalitesi bulunduğun yerde iyiyse bir şans verilebilir, en azından ucuzluk açısından.

Çevrende Türk Telekom kullanan kişilerin deneyimlerini alarak geçip geçmeyeceğine karar verebilirsin. Türk Telekom’un gerçekten fiyatları çok avantajlı ve herhangi bir sıkıntı yaşamadım. 60-80 mbit download 50-60 mbit de upload görebiliyorum. Çekim kalitesi bulunduğun yerde iyiyse bir şans verilebilir, en azından ucuzluk açısından.
Zaten en büyük avantajı fiyatı.
Mesela benim kullandığım 4 GB'lı Turkcell paketi 55 TL. Türk Telekomda 5 GB'lı paket 35 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
6-7 hat geçti elimden. Son 5 yıl içinde her operatörün çekim gücü hızlarına vs tanık oldum.
2 ay önce geçiş yaptım Turkcell firmasından Vodafone firmasına. Tek sebebi Turkcell 89 TL fiyat biçti yeni tahattüt için, Vodafone 45 TL.
Özetle; (Bulunan bölgeye göre değişebilir kendi bölgemde ki deneyimim)
Türk Telekom bence en kötü seviyede ama en uygun fiyata hizmet veren firma.
Turkcell en kalitelisi ama istediğin her şeyin en iyisini ve hizmeti veren firma. Lakin pahalı.
Vodafone ise her ikisinin ortasında fiyatı da ortalarda.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı