Türk Telekom fiber altyapı aktivasyon ve sinyal

Okan1965

Femtopat
Daha fazla  
Değerli arkadaşlar yaklaşık iki yıl önce fiber altyapı başvurusu yaptık ve bir ay önce kazı yapıldı fiber altyapı geldi.
Ve saha elemanları binanın sistem odasına turuncu kablo girişini yaptılar bir de cihaz taktılar fiber sonlandırma da yaptılar bunu yapan arkadaşlar sizin binada altyapı çalışmaları bitti sadece aktivasyon ve sinyal verilecek dediler gittiler yaklaşık 10 15 gündür gelen giden yok biz burada bir şey yapacak mıyız ya da bu süreç ne kadar sürüyor?

Değerli arkadaşlar yaklaşık iki yıl önce fiber altyapı başvurusu yaptık ve bir ay önce kazı yapıldı fiber altyapı geldi.
Ve saha elemanları binanın sistem odasına turuncu kablo girişini yaptılar bir de cihaz taktılar fiber sonlandırma da yaptılar bunu yapan arkadaşlar sizin binada altyapı çalışmaları bitti sadece aktivasyon ve sinyal verilecek dediler gittiler yaklaşık 10 15 gündür gelen giden yok biz burada bir şey yapacak mıyız ya da bu süreç ne kadar sürüyor?
Hocam bahsettiğiniz süreç mağduriyetini ben de yaşamaktayım. Ekim 2021'de kazı yapıldı Ocak 2022'de sonlandırılmalar yapıldı. Hala sinyal aktivasyon bekleniyor.

Ümit Bey'in mail adresine probleminizi anlatın. Size geri dönüş yaparlar. Ben @TTDestek üzerinden Twitter aracılığıyla sormuştum. Mayıs içerisinde hizmet sonlandırılması yapılır şeklinde dönüş almıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı