Türk Telekom hız düşüşü

ismaiwz

Centipat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
35mb/ps'lik internetim son 2 günde öyle bir düşüş yaşadı ki 5mb/ps'nin üstüne çıkmıyor. Bazen 1mb/ps'nin bile altına düşüyor. Bu sorun benimle mi alakalı? Panelden yapabileceğim bir şey var mı? Şimdiden teşekkürler.

35mb/ps'lik internetim son 2 günde öyle bir düşüş yaşadı ki 5mb/ps'nin üstüne çıkmıyor. Bazen 1mb/ps'nin bile altına düşüyor. Bu sorun benimle mi alakalı? Panelden yapabileceğim bir şey var mı? Şimdiden teşekkürler.
Hat değerlerinizi paylaşabilir misiniz?

hoca bizde de oldu müşteri hizmetlerini arayın konuşun onlar modem de güncelleme yaparlar heralde bide internet kablolarını ve modeme giden kabloları baktırın(sorun çözülmez ise) bende türk telekom kullanıyorum aylık sınırsız fiber diye geçiyor 200 tl ye bizde fazla hız düşüklüğü olmuyor wifi biraz sıkıntı bilgisayarlara olabildiğince kablo ile bağlamaya çalışın çünkü wifi ile kablo arasında bariz fark var

Yeni konular

Geri
Yukarı