Türk Telekom indirme hızı 0,89 Mbps

Kablolu bağlantı denemeniz mü acaba? Deney sonucunda daha doğru bir sonuca ulaşabiliriz.

Az önce denedim. 4 test yaptım ve sonuçlar çok dengesizdi. Biri 35mbp/s ile başlayıp 11'e kadar düştü diğeri 20'den başladı 49'a kadar gitti biri 0,37 sabit diğeri ise 1,89 sabitti. İşin saçam tarafı upload her zaman stabil 7 küsur.

Az önce denedim. 4 test yaptım ve sonuçlar çok dengesizdi. Biri 35mbp/s ile başlayıp 11'e kadar düştü diğeri 20'den başladı 49'a kadar gitti biri 0,37 sabit diğeri ise 1,89 sabitti. İşin saçam tarafı upload her zaman stabil 7 küsur.

Hocam biraz araştırdım modem arayüzünde TT'nin bütün modemlerinde yazılım güncelleme kısmı kapatılmış sadece eski sürümlerde ve root kullanıcısında var fakat root şifresini bilsek bile root ile sisteme giriş yapamıyormuşuz be HTML kodları ile oynayarak yazılımı düşürmüştüm.

Şimdi baktım bu model için yazılım güncelleme videosuda çekilmemiş.

Hocam biraz araştırdım modem arayüzünde TT'nin bütün modemlerinde yazılım güncelleme kısmı kapatılmış sadece eski sürümlerde ve root kullanıcısında var fakat root şifresini bilsek bile root ile sisteme giriş yapamıyormuşuz be HTML kodları ile oynayarak yazılımı düşürmüştüm.

Şimdi baktım bu model için yazılım güncelleme videosuda çekilmemiş.

O zaman internet sağlayıcısını değiştirmekten başka çarem kalmadı. Sanırım Netspeed'e geçeceğim.

Modem hat değerlerini atar mısınız? Eğer hatta sorun var ise Netspeed'e geçmeniz fayda etmeyecektir.

Dediğim gibi şu an atmam mümkün değil ancak sabah atabilirim. Şunu da ekliyim kendimi bildim bileli evde Türk Telekom var ancak komşumuz Vodafone kullanıyor az önce ona sordum sorun yok dedi sanırım sağlayıcı alakalı ama sabah hat değerlerimi atacağım.

Tamamdır, bekliyorum değerleri. Ayrıca yanlış bilmiyorsam Türk Telekom ile Vodafone aynı altyapıyı kullanmıyor. Eğer kullanıyor ise yine sonuç değişmeyecektir. Ayrıca müsait olunca kablosuz frekansını 20MHz'den 40MHz'e alır mısınız?

Tamamdır, bekliyorum değerleri. Ayrıca yanlış bilmiyorsam Türk Telekom ile Vodafone aynı altyapıyı kullanmıyor. Eğer kullanıyor ise yine sonuç değişmeyecektir. Ayrıca müsait olunca kablosuz frekansını 20MHz'den 40MHz'e alır mısınız?

MHz değişimini nasıl yapacağım acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı