Türk Telekom internet çok yavaş

Soldier_Boy17

Picopat
Öncelikle oturduğum yerde 2 gündür elektrik kesintisi oluyor. Zaten havalarda çok sıcak. Elektrik geldikten sonra bile internetten çok kötü. Gündüz sadece biraz YouTube Shorts izledim. Aynı vakitlerde oyun açmaya çalıştığım zaman sunucu ile bağlantı kurulamadı diyor. Sıcaktandır diye pek umursamadım. Şimdi akşam oldu ve hava serinledi. Ama hala internetten kötü internet hız testi bile açamıyorum.

Türk Telekom kullanıyorum. Bu interneti düzeltmenin bir yolu var mı?

Öncelikle oturduğum yerde 2 gündür elektrik kesintisi oluyor. Zaten havalarda çok sıcak. Elektrik geldikten sonra bile internetten çok kötü. Gündüz sadece biraz YouTube Shorts izledim. Aynı vakitlerde oyun açmaya çalıştığım zaman sunucu ile bağlantı kurulamadı diyor. Sıcaktandır diye pek umursamadım. Şimdi akşam oldu ve hava serinledi. Ama hala internetten kötü internet hız testi bile açamıyorum.

Türk Telekom kullanıyorum. Bu interneti düzeltmenin bir yolu var mı?

Modem hat değerlerini atar mısınız?

Türk Telekom kullanıyorum. Bu interneti düzeltmenin bir yolu varmi
Sizlik bir sorun yok turktelekom zaten yavaştır size tavsiyem oturdunuz evin turknet desteği varsa turknete geçin eğer turknet desteği yoksa geçmeyin bütün hersey oturdunuz yerin hangi interneti desteklediği ile alakali

Sizlik bir sorun yok Türk Telekom zaten yavaştır size tavsiyem oturdunuz evin TurkNet desteği varsa TurkNet'e geçin eğer TurkNet desteği yoksa geçmeyin bütün her şey oturdunuz yerin hangi interneti desteklediği ile alakali

Hızın ISS ile alakası yok yani Mbps'nin yok ping i ISS etkiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı