Türk Telekom çok yavaş internet

Türk Telekom modemleri berbat oluyor. Bağlı değilse ethernet kablosu bağlayabilirsin, en azından sorunun orada olmadığını anlamış oluruz.

Türk Telekom modemleri berbat oluyor. Bağlı değilse Ethernet kablosu bağlayabilirsin, en azından sorunun orada olmadığını anlamış oluruz.

Daha önce iyiydi son günlerde yavaşladı Ethernet kablosu yok zaten olsa bile bilgisayarımda Ethernet poru yok.

Türk Telekom'un arayıp nedenini öğrenin çalışma falan oluyor eğer hızınız düşükse çıkarın.

Aslında ben bant daraltmadan kaynaklandığını düşünüyorum ve bant daraltmaya rağmen interneti hızlandırabilmiş birisi yazar diye ummuştum konuyu açarken ama.

Ailem teknik desteği aradığımda buna tepki gösterdi daha sonra bende denemedim.

Ben de Türk Telekom kullanıyorum 30dakikada Windows 8.1 ISO'su indiriyorum.
Hocam bende Türk Telekom kullanıyorum. Bize bağladıkları modem berbat ve aşırı ısınıyordu. Modem almak yerine ethernet kablosu bağlamayı denedim ve parasını verdiğim hızları alabiliyorum.
Daha önce iyiydi son günlerde yavaşladı Ethernet kablosu yok zaten olsa bile bilgisayarımda Ethernet poru yok.
Türk Telekom'u aradınız mı? Genelde konuyu geçiştirip 15 dakika sonra modemi yeniden başlatın derler ve bir süreliğine düzelir. Şanslıysanız hep öyle kalır.

Hocam bende Türk Telekom kullanıyorum. Bize bağladıkları modem berbat ve aşırı ısınıyordu. Modem almak yerine Ethernet kablosu bağlamayı denedim ve parasını verdiğim hızları alabiliyorum.

Türk Telekom'u aradınız mı? Genelde konuyu geçiştirip 15 dakika sonra modemi yeniden başlatın derler ve bir süreliğine düzelir. Şanslıysanız hep öyle kalır.

Zaten Ethernet kablosu falan yok Ethernet portu yok bilgisayarımda ve modemde böyle bir sorun yok zaten.

Geri
Yukarı