Türk Telekom internet için lazım olan direği sonunda bağladı

Emprialyx

Hectopat
Arkadaşlar bir önceki forumlarda bakarsanız hep Türk Telekom altyapısı hakkında hep bilgi aramaya çalıştım fakat bulamadım. Bende Twitter'dan desteğine yazayım dedim fakat o da çok etkili bir çözüm olmadı. Dün Twitter'da Yusuf Kıraç (TT teknoloji genel müdür yardımcısı) abimizi gördüm ve bir de ondan yardım isteyeyim dedim. Numaramı ve adresimi istedi ve attım. Bugün bir de ne göreyim Türk Telekom ekipleri direkt bağlıyordu ve kablo çektiler ardından. Eğer yardıma ihtiyacınız olursa Yusuf Kıraç abimize yazın derim. Sormak istediğiniz başka soru varsa yardımcı olabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam dediğim gibi twitterdan Yusuf beye yazmanı öneririm. Eğer ben yazmamış olsaydım 1.5 yıl daha beklerdim diye düşünüyorum.

Yazdım hocam yazdım. 7 yıldır aktif Türk Telekom kullandım ve fiyat konusunda ne ilçemde ki genel müdür yardımcı oldu, nede Yusuf Bey yazıp cevap vermedi. Cidden ADSL fiyatlar fahiş fiyatlarda. VDSL portu boş yok sorunları gibi sorunları da bitmedi. Sonu başka fiyata daha uyguna NetSpeed internet sağlayıcısına geçmeyi karar verdim. TT hem fiyatı yüksek, hem de 27 ay taahhüt istiyor.

Türknet ADSL fiyat konusunda, VDSL paket fiyatlarıyla aynı. Geçtim zaten NetSpeed internet sağlayıcısına.(Taahhüt yok)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı