Türk Telekom internet nasıldır?

Alf0nz0

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Önceden 1 Mbps internetimiz vardı. Yavaştı, çok kötüydü Türk Telekom'a geçtik. Türk Telekom ile daha önce hiç iyi bir şey duymadım sizce yeterli olur mu, iyi bir kalite sağlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Telekom'a parasını takır takır ödersiniz zamanında çok iyi kalite sağlar size özellikle Saha'da yani teknik ekip olarak ama herhangi bir internet kesilmesinde vs. müşteri hizmetlerini aradığınıza derdinizi anlatana kadar canınız çıkar.

Arkadaşlar merhaba, önceden 1 Mbps internetimiz vardı. Yavaştı, çok kötüydü Türk Telekom'a geçtik. Türk Telekom ile daha önce hiç iyi bir şey duymadım sizce yeterli olur mu, iyi bir kalite sağlar mı?

İllet markadır. Taahhüt istediklerinde en kötü 500-1500 TL ödersin. Geç TurkNet'e keyfine bak.

Arkadaşlar merhaba, Önceden 1 Mbps internetimiz vardı. Yavaştı, çok kötüydü Türk Telekom'a geçtik. Türk Telekom ile daha önce hiç iyi bir şey duymadım sizce yeterli olur mu, iyi bir kalite sağlar mı?
Ben yeni gelişen bir yerde oturuyorum ve 2020'de fiber çekildi. O zamandan bu zamana kadar sorunsuz kullanıyorum. Bölgeden bölgeye çok değişiyor cidden.

Biraz pahalı ama iş görür, güzel. Bu arada 1Mbps internet çok düşük bir rakam şu an bizim internet 50 Mbps alıyor bazen internet kasıyor. Alacaksanız en az 12 Mbps almanızı öneririm.

1Mbps internetin varsa Türk Telekom'un değerli ve hızlı altyapısıyla beraber bu 1, 2Mbps gibi sayılara yükselebilir.

Her neyse şaka bir yana, kendim Türk Telekom kullanıyorum 12Mbps'lik Fiber paketten. Internet gayet hızlı fakat bulunduğunuz yerden yere değişiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı