Türk Telekom internet sorununu çözmüyor

Konuyla alakasız ama hangi paket hocam size özel bir kampanya mıdır?

Vallahi şöyle söyleyeyim: Önce Turkcell'den TT'ye geçtim. O zaman şöyle bir tarife yapmıştım:
8 GB+750dk+1000SMS= 28TL.
2 ay kullandıktan sonra TT'den mesaj geldi işte 10GB+500dk+500SMS = 19 TL bu mesaja evet yazın gibi bir şey söylemişti bende o zaman yaptım 1 seneden fazladır bu tarifeyi kullanıyorum. Çaktırmayın zamda gelmedi 😂
Bu arada pakettin ismi faturasız 10GB tarifesi.

Yönlendirmiyorlar.
Saha ekibi geliyordur ama dairene gelip kontrol etmediği için ilgilenmiyordur.
Benim genelde sürekli kapıda gözüm olurdu ve saha ekibini görünce hemen yanına iner, beraber kontrol eder, derdimi o elemana anlatır, rica eder, daireye çıkartırdım. Bu şekil yakalar, rica edersen genelde kızmaz bakarlar.
Ben onları takip edemem diyorsan, ya elektrikçi çağıracaksın ya da Türk Telekom'dan ücretli destek alırsan, dairene kadar girip sorunu test eder.

Saha ekibi geliyordur ama dairene gelip kontrol etmediği için ilgilenmiyordur.
Benim genelde sürekli kapıda gözüm olurdu ve saha ekibini görünce hemen yanına iner, beraber kontrol eder, derdimi o elemana anlatır, rica eder, daireye çıkartırdım. Bu şekil yakalar, rica edersen genelde kızmaz bakarlar.
Ben onları takip edemem diyorsan, ya elektrikçi çağıracaksın ya da Türk Telekom'dan ücretli destek alırsan, dairene kadar girip sorunu test eder.

Gelse takip ederim ama kimse gelmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı