Türk Telekom sürekli internet kesiliyor

Omermete

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, gerçekten çok yardımınıza ihtiyacım var. Sabrım kalmadı!
6-7 ay oldu yeni evimize taşındık, D-Smart (Türk Telekom) internet aldım 100 Mbit, aldığım maksimum hız şu an 30-50 Mbit,(normalde 20-25 bitık yükseldi), arkadaşlar asıl sorun hızı mızı bıraktım artık, internet sürekli ama sürekli kesiliyor. Hayatımda ilk defa şahit olduğum, apartmanın kapısı açılsa, apartmanda herhangi bir insan olsa merdiven çıksa internet kesiliyor arkadaşlar, PC de ise DSL bağlantı hatası çıkıyor 2-3 dk sonra geri geliyor ve bu sürekli oluyor. 100 kere aradım Türk Telekom'u altyapı sorunun olmadığını, apartmanın 98 hıza kadar desteklediğini söylüyor. Rica ediyorum birisi yardımcı olsun bıktım usandım…

Son düzenleyen: Moderatör:
Wi-Fi kaynaklı yani havuz kaynaklı kopmalarda olabilir. Diğer bütün kullanıcılar modem üzerinden bağlantı kesip bağlantıyı unut yapsınlar. Sadece bir kişi bağlı kalıp süreci izleyin kesilme devam edecek mi? Bir ara aynı sıkıntı yakınlarımda olmuştu. PC kablolu bağlantıda hiç sorun yokken laptop ve telefon bağlanınca bağlantıları zırt pırt kesiliyordu.

Wi-Fi kaynaklı yani havuz kaynaklı kopmalarda olabilir. Diğer bütün kullanıcılar modem üzerinden bağlantı kesip bağlantıyı unut yapsınlar. Sadece bir kişi bağlı kalıp süreci izleyin kesilme devam edecek mi? Bir ara aynı sıkıntı yakınlarımda olmuştu. PC kablolu bağlantıda hiç sorun yokken laptop ve telefon bağlanınca bağlantıları zırt pırt kesiliyordu.
hocam mesela ben evde yalnızkende net kopuyor apartmana biri girdiğinde :/

İlginç bir durum. Acaba apartman altyapısında bir sıkıntı varda sarsıntıya duyarlı hale mi geldi? En iyisi ekip çıkartıp kontrol etsinler. Sarsıntı olayını falan detaylandırın ki gelip baksınlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı