Türk Telekom sürekli internet kesiliyor

Anıl 97

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Yaklaşık iki gündür Türk Telekom ev internetim aralıklarla kesiliyor. Yaşadığım yerde altyapı çalışması falan da yok müşteri hizmetlerini aradım dedikleri internet sağlayacınızı modem arayüzüne girip kontrol edip Mac filtreleme yapın. Modem arayüzüne girip baktım sadece evde ki cihazların bağlandığı gözüküyor yabancı cihaz bağlanmadığını bizzat kendilerine illetim. Sorunu 3 4 gün daha takip etmelerimi sorun düzelmez ise tekrar aramalarını söylediler. Bugün sadece 2 kere bağlantı gitti hemen geldi. Sizce sorun nedir?

Valla dostum bende de oluyor sebebini anlamadım. durduk yere dsl gidiyor geldiğinde hızım düşürülmüş oluyor. Şuan bunu yazarken bile gitti geldi.

Valla dostum bende de oluyor sebebini anlamadım. durduk yere dsl gidiyor geldiğinde hızım düşürülmüş oluyor. Şuan bunu yazarken bile gitti geldi.
Sorun tek bende değilmiş. Benimde az önce yine gitti geldi yeminle verdiğimiz para karşısında rezil oluyoruz böyle bir rezalet bir internet servisi. Sağolun cevap verdiğiniz için.

Sorun tek bende değilmiş. Benimde az önce yine gitti geldi yeminle verdiğimiz para karşısında rezil oluyoruz böyle bir rezalet bir internet servisi. Sağolun cevap verdiğiniz için.
altyapılarda sorun var gibi modem arayüzünde alacağım maksimum hız 37-40 lara düşüyor normalde 68 falan.

Geri
Yukarı