Türk Telekom kullanıcılarını izliyor mu?

asdddxaw

Hectopat
Yer
İstanbul
İnternet sözleşmemizin bitmesine 1 ay kaldı. Başka internete geçeceğim, ne zaman internetten farklı firmalara baksam ya internet gidiyor ya da internet o kadar çok yavaşlıyor ki bakamıyorum bile. Az önce TurkNet paketlerine baktım kapattım, şu an Twitch'i açtım, 360p'de yayın bile izleyemiyorum. Dün 1080'de izliyordum, ondan önceki gün de 1080'de izleyebiliyordum. Bunu yaşayan var mı? Yoksa Türk Telekom firmasındaki birisi benimle dalga mı geçiyor? :D

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternet sözleşmemizin bitmesine 1 ay kaldı. Başka internete geçeceğim, ne zaman internetten farklı firmalara baksam ya internet gidiyor ya da internet o kadar çok yavaşlıyor ki bakamıyorum bile. Az önce TurkNet paketlerine baktım kapattım, şu an Twitch'i açtım, 360P'de yayın bile izleyemiyorum. Dün 1080'de izliyordum, ondan önceki gün de 1080'de izleyebiliyordum. Bunu yaşayan var mı? Yoksa Türk Telekom firmasındaki birisi benimle dalga mı geçiyor? :D.

İlginç bizde internette kimin neye girdiğini soruyoruz öyle bir seçenek yok diyorlar.

İnternet sözleşmemizin bitmesine 1 ay kaldı. Başka internete geçeceğim, ne zaman internetten farklı firmalara baksam ya internet gidiyor ya da internet o kadar çok yavaşlıyor ki bakamıyorum bile. Az önce TurkNet paketlerine baktım kapattım, şu an Twitch'i açtım, 360P'de yayın bile izleyemiyorum. Dün 1080'de izliyordum, ondan önceki gün de 1080'de izleyebiliyordum. Bunu yaşayan var mı? Yoksa Türk Telekom firmasındaki birisi benimle dalga mı geçiyor? :D.

Bende de bazen indirme hızı 1MB bile değilken bazen de 4MB'a kadar çıkıyor.

İnternet sözleşmemizin bitmesine 1 ay kaldı. Başka internete geçeceğim, ne zaman internetten farklı firmalara baksam ya internet gidiyor ya da internet o kadar çok yavaşlıyor ki bakamıyorum bile. Az önce TurkNet paketlerine baktım kapattım, şu an Twitch'i açtım, 360p'de yayın bile izleyemiyorum. Dün 1080'de izliyordum, ondan önceki gün de 1080'de izleyebiliyordum. Bunu yaşayan var mı? Yoksa Türk Telekom firmasındaki birisi benimle dalga mı geçiyor? :D
Günümüzde her firma maalesef ki maalesef kullanıcılarını az ya da çok izleyip verilerini kaydediyor ve sizi sizden daha iyi tanıyor, artık neredeyse kişisel güven bizlerle firmalar arasında bitmiş durumda. Her ne kadar durum böyle olsa da sizin Türk Telekom için her hareketi izlenecek ve başka internet sağlayıcılarını araştırdığı anda interneti yavaşlatacak kadar önemli bir müşteri olmadığınızı düşünüyorum, hiçbir firma 80 liralık paketiniz için bu kadar büyük bir işgücünün altına girmez... Biraz komik bir tesadüf olmuş diyebiliriz kısacası.

Valla böyle firmaların yeri geldiğinde ne kadar pislik olduklarını uzun uzun anlatmaya gerek yok. ISS'ların da her türlü yetkiye ve erişime sahip olduklarını biliyoruz. İmkansız bir şey değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı