Türk Telekom mobil müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım?

EkmekArasiHDD

Megapat
Makaleler
3
Yer
Ordu/Perşembe
Fatura konusunda sorunum var. Müşteri hizmetlerini arıyorum ama mobil bölümlerindeki her şey sadece bilgi verme amaçlı. Bant kaydı bana bilgi veriyor. Canlı biri yok. Nasıl bağlanabilirim müşteri hizmetlerine?

2 kere tuşlama yapıp tekrar dinleyince üçüncü tuşlama sırasında müşteri temsilcisi için şuna basın diyordu. Benim taktik budur :D
3. kez yaptığımda "Türk Telekom müşteri hizmetlerini aradığınız için teşekkür ederiz." diyip telefonu suratıma kapatıyor.

Faturam önceki aya göre fazla geldi sebebini sormak istedim ama merkezdekiler müşteri hizmetlerini arayın dedi. Müşteri hizmetleri de dümdüz yok. Sadece bant kaydından ibaret. Fatura henüz kesilmediğinden faturanız farklılık gösterebilir diyorlar ama eğer bir paket satın alırsam artacak. Azalma falan olmayacak ve fatura boş yere fazla kesilecek. Ben de bu durumu konuşup destek alacaktım. Hat güzel olsa da müşteri hizmetleri çöplükten ibaretmiş.

3. kez yaptığımda "Türk Telekom müşteri hizmetlerini aradığınız için teşekkür ederiz." diyip telefonu suratıma kapatıyor.

Faturam önceki aya göre fazla geldi sebebini sormak istedim ama merkezdekiler müşteri hizmetlerini arayın dedi. Müşteri hizmetleri de dümdüz yok. Sadece bant kaydından ibaret. Fatura henüz kesilmediğinden faturanız farklılık gösterebilir diyorlar ama eğer bir paket satın alırsam artacak. Azalma falan olmayacak ve fatura boş yere fazla kesilecek. Ben de bu durumu konuşup destek alacaktım. Hat güzel olsa da müşteri hizmetleri çöplükten ibaretmiş.
Hocam hoş geldiniz dedikten sonra 9'a basın ingilizce konuşmaya başladıktan sonra 1'e basın ondan sonra zaten karşınıza çıkan müşteri temsilcisi Türk olacak siz Türkçe konuşun aktarsınlar Türkçe müşteri hizmetlerine

Yeni konular

Geri
Yukarı