Türk Telekom modem internet ışığı yanmıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yok hep yanıyor.

Bugün çağırsak gelme ıhtımalleıı var mı pazar gunu?

Bugün bakmazlar, mesai saati doldu. Ayrıyeten nöbetçi ekipler çalıştırıyorlar fakat pazar çok zor, yarın bence bölge müdürlüğüne gidin çözersiniz sorununuzu. Bölgede işler yoğunsa ondanda aksamış olabilir arıza kaydı açmışlarsa bekleyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Modemin sağlam tamamdır, ekip bakacak ve şunu söylemem lazım bir daha ki sefere aklınızda bulunsun DSL hat ışığı yanmıyorsa modeme reset kedinlikle atmayın hiçbir anlamı olmicaktır. Modemi Kapat aç yaptınız beklediniz gelmedi bırakın ayarlarla uğraşmayın DSL sürekli yanarsa ancak kullanabilirsiniz, reset atma işini birçok müşteri de yapıyordu bizde oyalanıyorduk bu tür olayla çok karşılaştık sık yapılan hatalardan biri bu.

Tamamdır, pazar gunlerı gelırler mi?

Bugün bakmazlar, mesai saati doldu. Ayrıyeten nöbetçi ekipler çalıştırıyorlar fakat pazar çok zor, yarın bence bölge müdürlüğüne gidin çözersiniz sorununuzu. Bölgede işler yoğunsa ondanda aksamış olabilir arıza kaydı açmışlarsa bekleyin.

Arıza kaydı oluşturduk 2 gün önce, tahmını ne zaman gelırler?

Tamamdır, pazar gunlerı gelırler mi?

Arıza kaydı oluşturduk 2 gün önce, tahmını ne zaman gelırler?
Bölgenin iş yoğunluğunu bilemediğimden birşey diyemem ama arızaların giderilme saatleri var 2 gün civarı,en geç çarşamba ya kadar hallolması lazım diye tahmin ediyorum oda en geç.

Bölgenin iş yoğunluğunu bilemediğimden bir şey diyemem ama arızaların giderilme saatleri var 2 gün civarı, en geç çarşamba ya kadar hallolması lazım diye tahmin ediyorum oda en geç.

Kendılerımı gelıyorlar yoksa bız arayıp mı çağırmalıyız?

Bölgenin iş yoğunluğunu bilemediğimden bir şey diyemem ama arızaların giderilme saatleri var 2 gün civarı, en geç çarşamba ya kadar hallolması lazım diye tahmin ediyorum oda en geç.

Arıza kaydı oluşturduk, çağırmamıza gerek var mı? Kendılerı mı gelir?

Gönderdiğiniz görsele bakıldığı zaman iğne ile basılan reset düğmesini kullandığınız için hesap kullanıcı adı ve şifreniz silinmiş. Hat sapasağlam olsa bile kullanıcı adı ve şifrenin modeme girişi yapılmadan internet akışı gerçekleşmez.

Hocam DSL ışığı yanmıyormuş modem kurulumu yapsa bile bir şey olmaz.

Kendileri gelir bir şey yapmanıza gerek yok hocam.

Düzeldı de ınternet yok diye sıkıntıdan klavyeyı temızlıyım dedım, şu an klavye zortlattı. Çalışmıyor bazı tuşlar. :D

Ekip mi geldi acaba, anlamadım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı