Türk Telekom mu Turkcell mi?

Burak İncehasan

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bugün paket yenilemek için aradılar. Daha sonra aramalarını söyledim. Şu an Türk Telekom'da 20GB internetli pakete 70TL ödüyorum. 25GB internetli paket için 200TL istediler ama bazen internet çekmiyor, benim hattım ile mi alakalı bilmiyorum. Çünkü aynı anda abimle hız testi yapmıştık, o 100 megabitleri görürken ben 3-4 görüyordum. İnternet adamakıllı her zaman çekmediği için Turkcell'e geçme fikrim vardı. Sizce ne yapmalıyım?

Bugün paket yenilemek için aradılar. Daha sonra aramalarını söyledim. Şu an Türk Telekom'da 20GB internetli pakete 70TL ödüyorum. 25GB internetli paket için 200TL istediler ama bazen internet çekmiyor, benim hattım ile mi alakalı bilmiyorum. Çünkü aynı anda abimle hız testi yapmıştık, o 100 megabitleri görürken ben 3-4 görüyordum. İnternet adamakıllı her zaman çekmediği için Turkcell'e geçme fikrim vardı. Sizce ne yapmalıyım?
Bende Vodafone'dan Turkcell'e geçeceğim taahhüdüm dolduğu zaman. Turkcell kullananlar bir yorum yapabilirse seviniriz.

Ben tukcelldeyim tam bir çöp telekoma geçeceğim:) 7 aydır internet kopması sorunu yasıyorum çözüm üretmiyorlar, ayrıca bana 2 adet modem gönderdiler gonderdikleri modemde hızım once 50 megabit zamanla 3 megabite kadar düşüyor (kablolu) ama kabul etmiyorlar, biz buradan bakıyoruz her şey normal diyorlar eve teknisyen yollayın kendi baksin diyorum hala sankı ben yalan soyluyormusum gibi hızınız normal diyorlar, eksi modemimden satın aldım(2.el) taktım hızım duzeldi ancak baglantı kopmasına cozum uretmıyorlar gunde 4 kere kopması normalmiş!

Turkcell daha iyi ama kalitesinden ödün vermiyor. İmkanın varsa geçilir. Ama ben Türk Telekom'un da bir eksisini görmedim şuana kadar.

Turkcell daha iyi ama kalitesinden ödün vermiyor. İmkanın varsa geçilir. Ama ben Türk Telekom'un da bir eksisini görmedim şuana kadar.
Hangi kalite hiç sorun yaşadınız mı Turkcell de bir kere sorun yasayın ve çözüm arayın bakalım kim çözebilecek yukarıyada yazdım durumu. 2. el modem almak zorunda bıraktılar beni, kesinlikle 5 para etmez Turkcell eski Turkcell değil arkadaşlar o eskidenmiş.

20GB 70TL çok iyi fiyat. Ben şu an 8 GB'a 77TL veriyorum ki tarifem bitti fiyat her an artabilir. Fiyat önemli değilse Turkcell'e geçin.

Hangi kalite hiç sorun yaşadınız mı Turkcell de bir kere sorun yasayın ve çözüm arayın bakalım kim çözebilecek yukarıyada yazdım durumu. 2. el modem almak zorunda bıraktılar beni

Ev internetinde sorun yaşayan çok var ama mobil hattan bahsediyoruz ve mobil konusunda sorun yaşayan hiç tanıdığım olmadı.

Hangi kalite hiç sorun yaşadınız mı Turkcell de bir kere sorun yasayın ve çözüm arayın bakalım kim çözebilecek yukarıyada yazdım durumu. 2. el modem almak zorunda bıraktılar beni
Türk Telekom ev interneti çok kötü hız değerleri veriyor. Mobil olarak bir sıkıntısını görmedim.

Türk Telekom ev interneti çok kötü hız değerleri veriyor. Mobil olarak bir sıkıntısını görmedim.
Günde 3-5 kere koptuktan sonra bence bir tık hızlı internetin bir anlamı yok stabil olsun bir tık yavas olsun, modeminde çok etkisi oluyor bu arada. 2 ay sonra taahhüdüm bitiyor bakın bedava versinler gene kullanmam Turkcell, ya TurkNet ya Türk Telekom'a geçeceğim.

Geri
Yukarı