Türk Telekom Nasıldır?

Ben 24 Mbps internetini kullanıyorum altyapımız güçlü ama Wi-Fi kullanıyordum sürekli kopmalar ani ping çıkışları kasmalar oluyordu sürekli sövüyordum, kabloluya geçtikten sonra çok büyük bir rahatlama geldi ne kopma ne kasma ne de ani ping oluyordu. Ama param olsa Kablonet'e geçerim.

Zaten bende ona geçin demiyorum. Sitesinden altyapınızı sorgulayın sadece diyorum.
Yanlış anlamışım kusura bakmayın.
1614238506969.png

Yanlış anlamışım kusura bakmayın.Eki Görüntüle 895098
Estağfirullah olur öyle. Güzel bir altyapı gibi gözüküyor. Eğer iç tesisat da yeniyse şimdilik sorun çıkarmaz. Yani Türk Telekom IPTV ile kullanabilirsiniz. İç tesisatın iyi olduğunu düşünürsek kolay problem yaşamazsınız.

Estağfirullah olur öyle. Güzel bir altyapı gibi gözüküyor. Eğer iç tesisat da yeniyse şimdilik sorun çıkarmaz. Yani Türk Telekom IPTV ile kullanabilirsiniz. İç tesisatın iyi olduğunu düşünürsek kolay problem yaşamazsınız.
Bina yeni 4-5 yıllık o yüzden her şeyi yeni iyi de kullanıldığı için sıkıntı yok. Türk Telekom'da da Turkcell'de de IPTV olduğu için pek bir fark olmayacak gibi. TV+ ve Tivibu işine kaldı olay. Turkcell bir adım daha önde kafamda.

Geri
Yukarı