Türk Telekom nasıldır?

Mr. _Heisenberg

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Türk Telekom 35 Mbps internete 2 yıl taahhüt ile abone olduk. Kullanan var mı, pişman olur muyuz? Ben TurkNet'e geçmek istiyordum ama altyapınız yok diye bahane uydurdular. Neyse, kullanan varsa incelemesini paylaşabilir mi tam 35 alır mıyız yoksa 25'e kadar düşer mi? Bazen delirip 40-50'ye çıkar mı? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Çoğu kişinin şikayetine rağmen 11 senedir Türk Telekom kullanıyorum. Çok kampanyadan yararlandım uzun zamandır müşterisi olduğum için.
Bu Süreçte 3 ev değiştirdim ve şu an kullandığımda 100Mbps paket.
Hiç birinde ne kopma ne ping benzeri sıkıntı yaşamadım.
Bazen diyorum millet başka Türk Telekom mu kullanıyor?

Çoğu kişinin şikayetine rağmen 11 senedir Türk Telekom kullanıyorum. Çok kampanyadan yararlandım uzun zamandır müşterisi olduğum için.
Bu Süreçte 3 ev değiştirdim ve şu an kullandığımda 100Mbps paket.
Hiç birinde ne kopma ne ping benzeri sıkıntı yaşamadım.
Bazen diyorum millet başka Türk Telekom mu kullanıyor?
TTNET kullananlar var hocam.

O zaman bilemeyeceğim son cümlemdeki soru da tam olarak buydu hocam. Eyvallah
Vallaha bende 25Mbps sonra 35Mbps, sonra 50Mbps olarak internetimi yükselttim. Ne ping problemi var, ne kesilme problemi var ben şu an aşırı memnunum.

Vallaha bende 25Mbps sonra 35Mbps, sonra 50Mbps olarak internetimi yükselttim. Ne ping problemi var, ne kesilme problemi var ben şu an aşırı memnunum.

Türk Telekom'dan yana hocam inanır mısın bir kez mağdur olmadım Allah nazarlardan saklasın.
Aynı şekilde sizin gibi altyapım yüksek olduğu için 35'ten 50-75 diye diye 100Mbps pakete yükselttim.

Ev interneti olarak Türk Telekom'a geçtim. Ping olarak pek bir fark olmadı. VDSL kullanıyorum İstanbul'a 14ping alıyorum. CS:GO'da falan 40 60 ping veriyor. Tek sorunum DNS değiştirsen bile bazı sitelere girilmesini engellemişler. Bu sorunuda modem üzerinden Türk Telekom DNS'lerini kaldırıp Cloudflare DNS'lerini DoH ve dot olarak ekledim ve bilgisayar üzerinden goodbyedpı kullanarak çözdüm.

Geri
Yukarı