Türk Telekom nasıldır?

Hocam sakın geçmeyin şu son 1 haftadan beri kriz geçiriyorum oyunda rekabetçi giriyorum en az 10.000 ping alıyorum adamlar Suriye'den mi bağlanıyorsun diyorlar onun dışında 100 TL'lik paketi kullanıyorum 16 megabit bile alamıyorum saniyede 400 KB indiriyor.

Türk Telekom'un fiberini kullanmadım lakin çoğu zaman hız düşmesi yaşadığımı belirtmek isterim vadettikleri hızı sağlayamıyorlar stabil şekilde ve iptal ettirmeye gelince taahhüt yiyorsunuz ben memnun kalmadım hocam.

Kan emici bir internet sağlayıcıdır. Lütfen uzak durun. Bir sürü farklı internet sağlayıcı daha var. Üstelik daha yüksek hızlar verip daha düşük fiyatları var. TTnet aynı fiyat olsa bile uzak durun, hatta daha ucuz olsa bile uzak durun.

Stabillik açısından şuan en memnun olduğum Türk Telekom. Pingleri daha düşük genel olarak diğer büyük İSP'lere göre, bulunduğun yerdeki altyapının kalitesi ve senin ona yakınlığın(saha dolabına), senin binanın tesisatı bunlar ana etkendir alabileceğin performans için(bakır altyapıda). SOL fiberdeki pingden daha düşük ping alıyorum Türk Telekom VDSL altyapıda, 2 internetim var.

Şuan Vodafone kullanıyorum hiç ve hiç memnun değilim daha biraz önce internet geldi tam bir buçuk saat internet sağlayan santrallerde arıza çıkmış stabil değil. Cayma bedeline 1200tl dediler...

Yeni konular

Geri
Yukarı