Türk Telekom neden altyapısını güçlendirmiyor?

rootz

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Hatay/İskenderun
Arkadaşlar merhaba bugün sizlere kısa bir soru sormak istiyorum.
Türk Telekom neden altyapısını güçlendirmiyor? Neden hala ADSL kullanıyorum şirketin en üstündeki adama bile mail attım genel müdüre genel müdür yardımcısına hiçbiri VDSL bile getirtemedi maks. 6 Mbps alıyorum santral o kadar uzak ki. Reklam yapmaya gelince her taraf fiber her taraf uçuyor.
Adıma kayıt açıldı yıl sonuna kadar gpon altyapı çekilecek diye 2 gün sonra tekrar arandım ve maalesef santrale olan mesafenizden dolayı çekemeyiz dendi ama ücretiyle özel proje çizebiliyorlar. 2 telefonunda ses kaydı bende var ne yapabilirim?

Boşuna uğraşıyorsunuz, onların planlı çalışmalarındaki bölgeler neresi ise, nereleri belirledilerse oralar öncelikli olur. Sizin arayıp söylemenizle zor bu işler.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 tek kişinin isteği ile o kadar masrafa girmek istemez kimse. Senin 36 ay vereceğin taahhütün tüm paraları bile harcayacakları masrafın yanında neredeyse hiçbir şey. Altyapı talebi istiyorsanız apartmanınız/siteniz ile birlik olup komple başvurmanız gerekiyor.

1 tek kişinin isteği ile o kadar masrafa girmek istemez kimse. Senin 36 ay vereceğin taahhütün tüm paraları bile harcayacakları masrafın yanında neredeyse hiçbir şey. Altyapı talebi istiyorsanız apartmanınız/siteniz ile birlik olup komple başvurmanız gerekiyor.
Zaten öyle yapıyoruz 10 kişi dilekçe verdi 6 ay önce tamam yapacağız deniyor ama hiç bir gelişme yok. VDSL Desteği gelmeyen tek mahalle bizim mahalle kaldı İskenderun'da.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı