Türk Telekom port taşıma

Abranas

Hectopat
Merhaba iyi günler, 10-15m ilerimde VDSL internet veren saha dolabı bulunuyor (saha dolabı ile evimin arası dümdüz arada hiçbir şey yok.) Ve geleli yaklaşık 6-7 ay oldu. Ben ise VDSL internet yerine ADSL kullanabiliyorum. Türk Telekom'un müşteri hizmetlerini arasam portumu taşıttırabilir miyim?

Hocam ADLS'den VDSL saha dolabına geçişi soruyor. Ben MH'e sorduğumda VDSL modeme sahipseniz direk geçiş sağlayabiliriz dediler.
Vdsl2 destekleyen modemimiz bulunuyor hocam Telekom'u arayıp şansımı deneyeceğim o zaman.
Mevcut saha dolabından hattı başka saha dolabına aktarmayı kast ediyorsanız, maalesef yapılmıyor.
Hocam kusuruma bakmayın tam olarak anlayamadım ne demek istediğinizi. Ben hangi saha dolabına bağlı olduğumu bilmiyorum ama yakınımdaki tek saha dolabı o.

Hocam ADLS'den VDSL saha dolabına geçişi soruyor. Ben MH'e sorduğumda VDSL modeme sahipseniz direk geçiş sağlayabiliriz dediler.
Yanlış anladım, özür dilerim. @Abranas

VDSL'e geçmek istiyorsanız tek yapmanız gereken uygun bir pakete geçmek olacaktır. Modeminiz zaten destekliyormuş.

Geri
Yukarı