Türk Telekom sözleşme iptal bedeli ne kadar olur?

Mc_rapboi

Picopat
Daha fazla  
Yazlıkdayız, dağın tepesinde bir yer. Buraya geldiğimizde altyapı olarak sadece TT vardı mecburen dönemsel 6 aylık tarife bağlattım. 35 Mbps için ayda 276 TL ödüyorum.
3 ayını kullandık ama yakında eve döneceğiz. Aboneliği iptal etmezsem kalan 3 ay için toplamda 800 TL falan fatura ödeyeceğim. Aboneliği iptal edersem ne kadar ceza öderim?

Son düzenleyen: Moderatör:
En son bildiğim kullandığın ay kadar para ödüyordun, kalan süre kadar değil. Senin kullanma süren çok değil ama büyük ihtimal 800'den fazla tutar :D En iyisi müşteri hizmetlerini ara sor.

Vallahi bizde 12 Mbps internete aylık 120 TL ödüyoruz. Sözleşmeyi iptal etmek istediğimizden konuyu takipteyim. 😀

Yazlıkdayız, dağın tepesinde bir yer. Buraya geldiğimizde altyapı olarak sadece TT vardı mecburen dönemsel 6 aylık tarife bağlattım. 35 Mbps için ayda 276 TL ödüyorum.
3 ayını kullandık ama yakında eve döneceğiz. Aboneliği iptal etmezsem kalan 3 ay için toplamda 800 TL falan fatura ödeyeceğim. Aboneliği iptal edersem ne kadar ceza öderim?

Tam hatırlamıyorum ama ya kullandığın süre kadarın ya da kullanmadıgın süre kadarın 2 side 3 ay oldugu için orayı atlıyorum indirimsiz tarife fiyatıyla çarpıp size fiyat biçiyorlar indirimli fiyat olarak 276 baz alırsak her türlü fazla tutar gibi görünüyor en iyisi 3 ay için 800'e razı olun ama en dogrusunu müşteri hizmetleri bilir bir arayın sorun.

O paketi ne kadar indirim uygulayarak verdikleri önemli. Normalde 400 TL ama 6 ay kalma sözünüze 276 TL gibi bir durum varsa indirimsiz tarife üzerinden kalan ayların parasını ödersiniz. Her türlü normal ücretten fazla çıkar. İşin çakallığı da burada zaten.

O paketi ne kadar indirim uygulayarak verdikleri önemli. Normalde 400 TL ama 6 ay kalma sözünüze 276 TL gibi bir durum varsa indirimsiz tarife üzerinden kalan ayların parasını ödersiniz. Her türlü normal ücretten fazla çıkar. İşin çakallığı da burada zaten.
Bizim eskiden TT varken aradığımızda kullandığımız ayı ne kadar indirim yapmışlarsa (sözde :D) çarpıp fiyat çıkarmışlardı. Mecbur beklemiştik bitmesini :/

Evet arkadaşlar tarifemin koşullarını şimdi okudum, dediğiniz gibi kalan ayların indirim bedelini alıyorlarmış.
Ama bunun yanında modemin kalan taksitleri, kurulum ücreti, aktivasyon, damga parası zart ücreti zurt ücreti derken hesap kabaracak gibi gözüküyor. Galiba boş boş duracak bağlantıya 3 ay daha ödeyeceğim.

Keşke şu şirketlerin kullanıcıyı sözleşmeyle esir alma durumu düzeltilse. Neyse yapacak bir şey yok. Teşekkürler herkese. Konu kilitlenebilir.

35 mbpsye ne kadar fiyat biçiyorlar ya yazık vallahi. 6 ay bitsin hemen kapattırın tahadütsüz internet sağlayıcılarına geçiş yaparsınız yeniden gittiğinizde.

35 Mbps'ye ne kadar fiyat biçiyorlar ya yazık vallahi. 6 ay bitsin hemen kapattırın tahadütsüz internet sağlayıcılarına geçiş yaparsınız yeniden gittiğinizde.

35 mbpsye ne kadar fiyat biçiyorlar ya yazık vallahi. 6 ay bitsin hemen kapattırın tahadütsüz internet sağlayıcılarına geçiş yaparsınız yeniden gittiğinizde.

35 Mbps'ye ne kadar fiyat biçiyorlar ya yazık vallahi. 6 ay bitsin hemen kapattırın tahadütsüz internet sağlayıcılarına geçiş yaparsınız yeniden gittiğinizde.
Başka altyapı olsa kesinlikle bunu almazdım ama burda sadece TT var. Neti mobilden kullanayım diye düşündüm ama telefon bile çekmiyor. Tabi tek seçenek olunca fiyatı dayıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı