Türk Telekom taahhüt cayma bedeli ve bitiş tarihi nereden görüntülenir?

• Konuyu başlatan Wqxte
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 555

Wqxte

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Türk Telekom kullanıcısıyım ev internetimin ne zaman başladığını, bitiş tarihini ve cayma bedelini öğrenmek istiyorum.
Sitesine giriş yapıp hesabıma girdim. Fakat hala cayma bedelinin ve başlangıç-bitiş tarihlerinin nerede yazdığını bulamadım. (müşteri hizmetleriyle görüşmek istemiyorum, çok bekletiyorlar. İnternet üzerinden nasıl öğrenebileceğimi gösterirseniz sevinirim)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Türk Telekom kullanıcısıyım ev internetimin ne zaman başladığını, bitiş tarihini ve cayma bedelini öğrenmek istiyorum.
Sitesine giriş yapıp hesabıma girdim. Fakat hala cayma bedelinin ve başlangıç-bitiş tarihlerinin nerede yazdığını bulamadım. (müşteri hizmetleriyle görüşmek istemiyorum, çok bekletiyorlar. İnternet üzerinden nasıl öğrenebileceğimi gösterirseniz sevinirim)
Cayma bedeli yazmaz. Bunu mobil hatlarda *124# menüsünden öğrenebiliyoruz ama ev internetinde yok.

Fakat telefonunuza Online işlemler uygulaması indirirseniz taahhüt bitiş başlangıç tarihlerini görüntüleyebiliyorsunuz.

İnternet Altyapı Sorgulama - GÖKNET İLETİŞİM A.Ş. -> Sitesinden taahhüt sorgulama yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı