Türk Telekom taahhüt feshetmek

Dosya Ekleri

• 1500x500.jpg
    1500x500.jpg
    213,7 KB · Görüntüleme: 34
Eger baska bir internet saglayicya gececekseniz, bazen kampanya yapip, sizin mevcut taahhtunuzu yeni operator karsiliyor. Rakipten musteri calmak icin bazen yapiyorlar. Isterseniz bunlari da bir arastirin derim.

Konu kilitlenebilir. Bekleyeceğiz herhalde. Uğraşamayız bunlarla. Bir daha Türk Telekom kullananın pingi 1000 olsun. Bir daha asla Türk Telekom yok bana. KabloNet veya Turknet yapacağız herhalde.
Eger baska bir internet saglayicya gececekseniz, bazen kampanya yapip, sizin mevcut taahhtunuzu yeni operator karsiliyor. Rakipten musteri calmak icin bazen yapiyorlar. Isterseniz bunlari da bir arastirin derim.
Evet biliyorum ama bir kısmını ödüyorlar.

Konu kilitlenebilir. Bekleyeceğiz herhalde. Uğraşamayız bunlarla. Bir daha Türk Telekom kullananın pingi 1000 olsun. Bir daha asla Türk Telekom yok bana. KabloNet veya Turknet yapacağız herhalde.
Beklemene gerek yok. Git adresini değiştir. Mesela ben liseye geçtim ama hemen yanımdaki okulda sorun vardı bizde 5 dk adresinimizi değiştirip seçimimizi yaptık. Yarın gidin 5 dk adresinizi değiştirin sonra doğru TT ordan iptal ettirin. Sonra gene eski yerinize taşırsınız. Boşuna eziyet çekmeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı