Türk Telekom taahhüt iptal etme

İlk ayınız ise sadece ilk ayın indirimsiz faturasını ödeyip çıkabilirsiniz.(Nedenini isterseniz açıklarım. Yazmak istemedim onu sormadığınız için.)

14 gün cayma hakkınız var diye biliyorum. Ama bunu TurkTelekom sorun çıkarmadan halletmeyeceği için her türlü Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurmak zorunda kalacaksınız. Bunun yerine direkt Tüketici Hakem Heyeti'ne hizmeti alamadığınız konusunda şikayette de bulunabilirsiniz. Bu size kalmış.

Ayrıca hangi firmaya geçmeyi planlıyorsunuz? Altyapınız nedir?
Şuan daha yeni 11 gün oldu eğer direkt indirimsiz faturayı ödeyip çıkabilirsem benim için çok iyi olur. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Geçmeyi düşündüğüm internet türknet,1 ay önce alt yapısı var mı diye bakmıştım yok gözüküyordu şimdi arıyarak sordum altyapısı varmış direkt ona geçmeyi düşünüyorum.

Şu anda bulunduğunuz konumda altyapı sorgulaması yaptığınızda size gelen en yüksek Download/Upload hız değerleri nedir? Bir de daha önemlisi siz bu paketler için Türk Telekom'a aylık ne kadar ödüyorsunuz?

Şuan daha yeni 11 gün oldu eğer direkt indirimsiz faturayı ödeyip çıkabilirsem benim için çok iyi olur. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Geçmeyi düşündüğüm internet türknet,1 ay önce alt yapısı var mı diye bakmıştım yok gözüküyordu şimdi arıyarak sordum altyapısı varmış direkt ona geçmeyi düşünüyorum.
TurkNet 120TL ödüyor üstüne arkadaş kodu ile bir ay ücretsiz kullanıyorsunuz. Yani geçişte toplam 220 TL indirim almış oluyorsunuz. 14 konusunda tam bir bilgim yok. Birkaç yerde okumuştum. Ama hizmeti alamadığınız için ücretsiz iptal edebileceğinizi düşünüyorum. xDSL bilgilerinizi ve altyapı sonucunu atar mısınız?

Türk Telekom'da 8Mbps tarifesini kullanıyordum. Taahhüdüm bitiyordu, Türk Telekom'dan aradılar ve paket değişikliği yaptık 12Mbps tarifeye geçtim ve 2 yıllık taahhüt yaptık.
Yeni pakete geçeli yaklaşık 10 gün oldu ve aldığım internet eskisiyle aynı hızdaydı, sadece fiyat değişmişti ve aşırı düşük hızla interneti kullanıyordum. Ve bu durumdan çok rahatsız oldum yaklaşık 4 5 kere arıza kaydı oluşturdum ve her seferinde sorununuz çözülmüştür diye mesaj attılar. Türk Telekom'a geçtiğim için çok pişmanım ve taahhüdü iptal etmek istiyorum öyle bir hakkım var mı? Bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.
Aldığım internet hızı bu şekilde normaldede eski tarifedede zaten bu şekilde hız alıyordum uploadım aşırı düşük hiçbir işimi görmüyor.

Kardeşim ne olursa olsun böyle bir rezalet yok ya. Bu ne kadar kötü bir test sonucu. Hakkınızı sonuna kadar arayın.

TurkNet 120TL ödüyor üstüne arkadaş kodu ile bir ay ücretsiz kullanıyorsunuz. Yani geçişte toplam 220 TL indirim almış oluyorsunuz. 14 konusunda tam bir bilgim yok. Birkaç yerde okumuştum. Ama hizmeti alamadığınız için ücretsiz iptal edebileceğinizi düşünüyorum. xDSL bilgilerinizi ve altyapı sonucunu atar mısınız?
xdsl ne demek bilmiyorum alt yapı sorguladım oda bu

Dosya Ekleri

• resim_2021-12-31_160753.png
    resim_2021-12-31_160753.png
    45,4 KB · Görüntüleme: 52

Yeni konular

Geri
Yukarı