Türk Telekom taahhüt iptal etme

Bu mesajımı da lütfen okuyun. Çünkü ben TurkNet'i uzun süre boyunca kullandım. Sıkıntılarını da iyi yanlarını da biliyorum.
Bende türktelekomdan ayrılıp türknete geçmeyi düşünüyorum çünkü kullanan her arkadaşım türknetden memnun.
Arayıp geçirebilirsiniz isterseniz. İsterseniz de bu altyapıyı kullanan herhangi bir firmadan hizmet alabilirsiniz.
Direkt şimdi türktelekomu arayıp istenilen hızı alamıyorum türktelekomdan ayrılmak istiyorum desem direkt ayrılabiliyor muyuz?
Çünkü türktelekom yerine türkneti tercih ederim.

Bende Türk Telekom'dan ayrılıp TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum çünkü kullanan her arkadaşım TurkNet'den memnun.

Aynen öyle ki hız testinize göre alt yapınız 100Mbps interneti de destekliyor. 100 liraya taahhütsüz şekilde TurkNet'i kullanın bence. Zaten beğenmezseniz direk iptal edersiniz üstüne hiçbir cayma bedeli de ödemezsiniz. Tek ihtiyacınız kendinize ait bir fiber destekli modeminizin olması çünkü TurkNet ücretsiz modem getirmiyor. Modeminizi bizzat kendiniz alıyorsunuz.

Aynen öyle ki hız testinize göre alt yapınız 100Mbps interneti de destekliyor. 100 liraya taahhütsüz şekilde TurkNet'i kullanın bence. Zaten beğenmezseniz direk iptal edersiniz üstüne hiçbir cayma bedeli de ödemezsiniz. Tek ihtiyacınız kendinize ait bir fiber destekli modeminizin olması çünkü TurkNet ücretsiz modem getirmiyor. Modeminizi bizzat kendiniz alıyorsunuz.

Ben ilk defa geçerken sadece kurulum ücreti ödemiştim. Modem kullanım ücreti yok diye biliyorum.

Direkt şimdi Türk Telekom'u arayıp istenilen hızı alamıyorum Türk Telekom'dan ayrılmak istiyorum desem direkt ayrılabiliyor muyuz?
Çünkü Türk Telekom yerine TurkNet'i tercih ederim.
Sorun çıkartmazlarsa ayrılabilirsiniz diye düşünüyorum. Ya da binanızda fiber altyapı olduğunu ve fiber internete geçmek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Fiber altyapıdayken hangi sağlayıcıdan internet alırsanız alın bir problem çıkacağını düşünmüyorum. Ben kendi evimde VDSL olarak TurkNet yerine Türk Telekom tercih etmiştim müşteri hizmetlerinden dolayı. Gece 3'te internetimde kopmalar var diye arıza kaydı açtım ve sabah 10'da kapıma gelip sorunu çözdüler.

Sorun çıkartmazlarsa ayrılabilirsiniz diye düşünüyorum. Ya da binanızda fiber altyapı olduğunu ve fiber internete geçmek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Fiber altyapıdayken hangi sağlayıcıdan internet alırsanız alın bir problem çıkacağını düşünmüyorum. Ben kendi evimde VDSL olarak TurkNet yerine Türk Telekom tercih etmiştim müşteri hizmetlerinden dolayı. Gece 3'te internetimde kopmalar var diye arıza kaydı açtım ve sabah 10'da kapıma gelip sorunu çözdüler.
hala türktelekomla devam edersem fibere bağlarlarsa vericekleri hız 12mb dowland 4 mb upload olucak onun yerine iptal edip direkt geçersem türknete 100mb dowland 8mb upload vericekler.
hala türktelekomla devam edersem fibere bağlarlarsa vericekleri hız 12mb dowland 4 mb upload olucak onun yerine iptal edip direkt geçersem türknete 100mb dowland 8mb upload vericekler.
türknet daha iyi olmaz mı

Hala Türk Telekom'la devam edersem fibere bağlarlarsa verecekleri hız 12MB download 4 MB upload olacak onun yerine iptal edip direkt geçersem TurkNet'e 100 MB download 8MB upload verecekler.
Fibere geçiş yaparken paketinizi değiştirmek istediğinizi söylerseniz bir problem olmaz diye düşünüyorum. Tekrar dediğim gibi hangi internet sağlayıcısından alırsanız alın bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum yani sizi zorla Türk Telekom'da tutan yok isterseniz TurkNet'e geçebilirsiniz. Zaten TurkNet'te taahhüt olmadığı için beğenmezseniz çıkarsınız. Fakat TurkNet'e geçerken yayıncı kodu veya arkadaş kodu ile kayıt yaptırmayı unutmayın ilk ay bedava oluyor o şekilde.

Yeni konular

Geri
Yukarı