Türk Telekom tarafından tehdit edildim

Teknolojik112

Hectopat
Daha fazla  
Geçen günlerde internet hızı çok düşük olduğu için Türk Telekom'dan Netspeed'e geçme kararı aldık. Aynı zamanda taahhüt bitimine daha iki ay olduğu için Türk Telekom'u arayıp internetimizin yavaş olduğunu, taahhüt bitimi ile başka bir sağlayıcıya geçeceğimizi belirttik. Onlar ise altyapı kendilerinde olduğu için başka bir sağlayıcıda olsak bile bize internet vermeyeceklerini ve verseler bile fiber kullanamayacağımızı söyledir. Sonra da yüzsüzce zaten 100Mbps almamız gerekirken 50Mbps almamıza çözüm olarak internet güçlendiricilerini sattırmaya çalıştılar. İnternet sağlayıcıları hakkında tam bilgim olmadığı için buradan soruyorum: Türk Telekom'un böyle bir şey yapma hakkı var mı, başka bir sağlayıcıya geçsek fiber kullanabilir miyiz?

Eğer fiberiniz varsa, tabii ki kullanabilirsiniz. Ayrıca Türk Telekom neden böyle bir şey dedi? Allahın tek interneti Türk Telekom mu? Hayır değil. Yalan yanlış bilgiler..
Evet fiber hattımız var hocam. Bana da ailemi tamamen korkutmak amaçlı dediler gibi gelmişti. İşin kötüsü olaya el atmasam ailem bunu kabul etmişti. Allah bilir Türk Telekom kaç evi böyle kazıklıyor.

Evet fiber hattımız var hocam. Bana da ailemi tamamen korkutmak amaçlı dediler gibi gelmişti. İşin kötüsü olaya el atmasam ailem bunu kabul etmişti. Allah bilir Türk Telekom kaç evi böyle kazıklıyor.
Maalesef. Yalan uyduruyorlar böyle böyle..

Geri
Yukarı