Türk Telekom tarife önerisi

PrOoFfStRiKeR

Kilopat
1 senedir Türk Telekom'da 19TL'lik 4 GB+1000dk+1000SMS olan paketi kullanıyordum bu ay taahhüt bitecek. En düşük tarife 110TL olarak gözüküyor öğrenci olarak bunu ödemem mümkün değil. 19 TL olarak kullandığım tarifenin taahhütsüz fiyati 55 TL idi ilk geçtiğim zaman ve şu an en uygun fiyatlı tarife. Sorum şu taahhüt bittikten sonra ben 55 TL üzerinden devam edebilir miyim istediğim süre kadar veya önereceginiz faturalı tarife var mıdır?

İnternette çok pahalı olabiliyor. Bir mağazaya giderseniz kampanyalar vs. olabiliyor. Bizim buradaki mağazaların camında atıyorum "15 GB + 200 DK 60 TL" gibi kampanyalar oluyor. İnternet üzerinde pahalı.

İnternette çok pahalı olabiliyor. Bir mağazaya giderseniz kampanyalar vs. olabiliyor. Bizim buradaki mağazaların camında atıyorum "15 GB + 200 DK 60 TL" gibi kampanyalar oluyor. İnternet üzerinde pahalı.
Hocam vakti zamanında vodafone hat kullanırken öyle bir dükkana girmiştim 10 tl yazan paketi 30 tlye satmışlardı :) o bahsettiğiniz paket güncel ise benim istediğim tipte bende bayiye gidip sormak istiyordum(selfy tarifesine gecirsem daha mi ucuz olur felan diye) onu denerim uygun paket varsa tabi asil sorum taahhutsuz devam edebilir miyim

Ben sana şöyle bir örnek bırakayım piyasa da en ucuz olan paket şu an BİMCELL de oda 750dk 100SMS 3GB int fiyatı 45 TL

Geçenlerde faturasız paket bende araştırdım en ucuzu buydu. Yeni geçişler için bazen kampanya olabiliyor ama artık 45 TL altı paket bulmak zor.

Taahhüttünüz bitmeye yakın aslında sizi arayıp kampanya seçenekleri sunuyorlar. Eğer bir arama almadıysanız siz müşteri temsilcisini arayıp hattınızı kullanmaya devam etmem istediğinizi ve kampanyalar hakkın da bilgi almak istediğinizi belirtin.

Taahhüttünüz bitmeye yakın aslında sizi arayıp kampanya seçenekleri sunuyorlar. Eğer bir arama almadıysanız siz müşteri temsilcisini arayıp hattınızı kullanmaya devam etmem istediğinizi ve kampanyalar hakkın da bilgi almak istediğinizi belirtin.
Aradılar hemde 10dan fazla aradılar öğrenci olduğumu bastırarak söylememe rağmen onerdikleri paket 6gb+100sms+2000dk 120tl kabul etmem mumkun degildi uygulamadada onerilen paketlerde bu teklif edilen paket 3 aydir duruyor daha ucuz yollu bir sey ariyorum

Ben sana şöyle bir örnek bırakayım piyasa da en ucuz olan paket şu an BİMCELL de oda 750dk 100SMS 3GB int fiyatı 45 TL

Geçenlerde faturasız paket bende araştırdım en ucuzu buydu. Yeni geçişler için bazen kampanya olabiliyor ama artık 45 TL altı paket bulmak zor.
Hocam paket aramiyorum faturali hat yanlis anlattiysam mazur gör yeni geciste 19 tl olan paketi kullandim o bitiyor suan

Aradılar hem de 10'dan fazla aradılar öğrenci olduğumu bastırarak söylememe rağmen onerdikleri paket 6 GB+100SMS+2000dk 120TL kabul etmem mumkun değildi uygulamadada onerilen paketlerde bu teklif edilen paket 3 aydir duruyor daha ucuz yollu bir şey ariyorum.

Hocam paket aramiyorum faturali hat yanlış anlattiysam mazur gör yeni geciste 19 TL olan paketi kullandim o bitiyor şu an.
19 TL kullandığınız tarife zamlardan önceydi hocam. Bu durumda size sundukları kampanyayı beğenmediyseniz tek seçenek operatör değiştirmek yahut faturasız olarak kullanmak.

19 TL kullandığınız tarife zamlardan önceydi hocam. Bu durumda size sundukları kampanyayı beğenmediyseniz tek seçenek operatör değiştirmek yahut faturasız olarak kullanmak.
Zaten suan o fiyatlar tarife degil parca kontor bulamaz insan :) ben sunu dusunuyorum 19tl olan paketin taahhutsuz fiyati 55tl idi zamlardan once suan taahhut bittiginde 55tl den devam edermi yoksa tarifenin ederi baska fiyattanmi devam edecek bunu merak ediyorum. Bu olmuyorsa telefonculardan daha uyguna tarife bulmayi denicem veya selfy gecip orada uygun tarife illaki bulurum

Geri
Yukarı